Praca Warszawa

Staż w dziale Księgowości

Staż w dziale Księgowości

Dodano: 2 dni 8 godzin temu  |  Warszawa
Acaisoft to polski software house specjalizujący się w tworzeniu, wdrażaniu i zarządzaniu aplikacjami opartymi na chmurze oraz w transformacji starszych rozwiązań do natywnych środowisk chmurowych. Do Twoich zadań należ... zobacz więcej »
Doradca Sprzedaży w Huawei Experience Store

Doradca Sprzedaży w Huawei Experience Store

Dodano: 1 tydzień 2 dni temu  |  Warszawa
Idealny kandydat na stanowisko Doradcy Sprzedaży w Huawei Experience Store (HES) pasjonuje się technologią, śledzi najnowsze trendy z tej dziedziny i potrafi dzielić się swoją pasją z innymi. Ponadto, cechuje się wysokim... zobacz więcej »

Zatrudnię ELEKTRYKA, ELEKTRONIKA samochodowego

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu  |  Warszawa
Do warsztatu samochodowego w Warszawie - Białołęka ul. Modlińska zatrudnię elektryka / elektronika samochodowego. Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym, dobrze wyposażonym serwisie samochodowym. Więcej informacji po... zobacz więcej »

Ogrodnik do budowy ogrodów / praca

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu  |  Warszawa
Firma Ogrodnicza zatrudni pracownika na stanowisko: OGRODNIK do budowy ogrodów Oczekiwane umiejętności i doświadczenie: - doświadczenie w budowie terenów ogrodów - umiejętność budowy systemu automatycznego nawadnia... zobacz więcej »

Elektryk/Elektromonter - praca od zaraz! Hiszpania

Dodano: 1 tydzień 4 dni temu  |  Warszawa
Spawalnik Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko - Elektromonter/Elektryk Praca w Hiszpanii Obowiązki: - trasy kablowe- montaż korytek- podłączania szaf sterowniczych Oferujemy: - stawkę ustalaną osobiśc... zobacz więcej »

Hotel Witkowski zatrudni Panią Pokojową

Dodano: 1 tydzień 4 dni temu  |  Warszawa
Hotel Witkowski, zlokalizowany w okolicach Lotniska Chopina poszukuje Pani Pokojowej. Praca w trybie zmianowym, elastyczny grafik, bardzo dobre warunki pracy.... zobacz więcej »

Cieśla Szwecja od 60zł/h

Dodano: 1 tydzień 5 dni temu  |  Warszawa
Zatrudnimy do pracy cieśli i zbrojarzy z doświadczeniem.Kontrakt 2 lata przy budowie mostu.Praca minimum 185h w miesiącu. Stawka minimum 60zł/h (dla dobrze wykwalifikowanych większa), a dodatkowo przy wyrobieniu miesi... zobacz więcej »

Zatrudnię operatora koparki, koparko - ładowarki Warszawa

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Warszawa
Zatrudnię operatora koparki, koparko ładowarki z doświadczeniem w mechanice maszyn. Pracujemy na maszynach firmy CAT. Praca stała na pełen etat (od poniedziałku do piątku) na terenie Warszawy i okolic, bez delegacji. ... zobacz więcej »

Sprzątanie w klinice dentystycznej, Warszawa Ursynów Natolin

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Warszawa
Witamy wszystkich zainteresowanych. Chętnie zatrudnimy osobę do sprzątania kliniki stomatologicznej na Ursynowie. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-10 rano. Mile widziane osoby mieszkające na terenie Ursy... zobacz więcej »
Poszukiwana fryzjerka Lokalizacja Warszawa Bemowo

Poszukiwana fryzjerka Lokalizacja Warszawa Bemowo

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Warszawa
Poszukiwana fryzjerka lokalizacja Bemowo ul. Lazurowa w nowym biurowcu, przy dużym osiedlu. Doskonała lokalizacja i dużo pracy. Zapewniamy szkolenia, pokazy, warsztaty. Możliwość ciągłego rozwoju, praca w miłej i przyjaz... zobacz więcej »