Praca Warszawa

Sprzątanie w klinice dentystycznej, Warszawa Ursynów Natolin

Dodano: 2 godziny 34 minuty temu  |  Warszawa
Witamy wszystkich zainteresowanych. Chętnie zatrudnimy osobę do sprzątania kliniki stomatologicznej na Ursynowie. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-10 rano. Mile widziane osoby mieszkające na terenie Ursy... zobacz więcej »
Poszukiwana fryzjerka Lokalizacja Warszawa Bemowo

Poszukiwana fryzjerka Lokalizacja Warszawa Bemowo

Dodano: 19 godzin 3 minuty temu  |  Warszawa
Poszukiwana fryzjerka lokalizacja Bemowo ul. Lazurowa w nowym biurowcu, przy dużym osiedlu. Doskonała lokalizacja i dużo pracy. Zapewniamy szkolenia, pokazy, warsztaty. Możliwość ciągłego rozwoju, praca w miłej i przyjaz... zobacz więcej »

Szkoła Podstawowa na Bielanach zatrudni sekretarkę

Dodano: 3 dni 17 godzin temu  |  Warszawa
Szkoła Podstawowa na Bielanach zatrudni sekretarkę. Praca od zaraz – pełen etat. Wymagania obowiązkowe: - doświadczenie w pracy w placówce oświatowej, - znajomość prawa oświatowego, - znajomość SIO i SIOEO, Librus, ... zobacz więcej »
Rekruter / Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Rekruter / Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Dodano: 4 dni 11 godzin temu  |  Warszawa
Firma Eastpower Sp. z o. o. to Agencja Pracy która zajmuje się rekrutacją pracowników z Polski do pracy w Niemczech oraz rekrutacją pracowników z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Rosji do pracy w Polsce. Obecnie do naszego z... zobacz więcej »
Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds. Personalnych

Dodano: 4 dni 15 godzin temu  |  Warszawa
Dla naszego klienta firmy z branży spożywczej zatrudniającej około 250 osób poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Personalnych. Miejsce pracy: ZBĄSZYNEK. Twój zakres obowiązków będzie obejmował: - prowadzenie efe... zobacz więcej »

Java Web Developer

Dodano: 5 dni 13 godzin temu  |  Warszawa
Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i – co ważniejsze – znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm,... zobacz więcej »

Praca dla Riggerów

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu  |  Warszawa
Projekt budowa hali z prefabrykatów w Niemczech.( Mein) Firma Strabane zapewnia zakwaterowanie. System pracy do uzgodnienia. Brutto ca 20 EUR za 1H.... zobacz więcej »
Poszukujemy aktorów, epizodystów i statystów

Poszukujemy aktorów, epizodystów i statystów

Dodano: 2 tygodnie 6 godzin temu  |  Warszawa
Dom produkcyjny Constantin Entertainment do nowych produkcji telewizyjnych poszukuje aktorów, epizodystów i statystów. Aktualnie szukamy odtwórców do kilku seriali m..in. do: - Ukrytej Prawdy- Nowego serialu kryminalne... zobacz więcej »

Dam pracę budowlańcom w Szwajcarii

Dodano: 2 tygodnie 3 dni temu  |  Warszawa
Praca dla budowlańców. Szwajcarska umowę o pracę. Dla pracowników budowlanych z znajomością języka Niemieckiego . Prowadzimy prace budowlane w całej Szwajcarii. Zatrudnimy pracowników budowlanych z doświadczeniem w zakr... zobacz więcej »
Specjalista ds. Obsługi Klienta praca hybrydowa/infolinia

Specjalista ds. Obsługi Klienta praca hybrydowa/infolinia

Dodano: 2 tygodnie 3 dni temu  |  Warszawa
Oferujemy: - Umowę zlecenie z niezłą stawką godzinową i dodatkową motywującą premię;- Elastyczny grafik – praca zmianowa / w trybie hybrydowym;- Zgrany, sympatyczny zespół;- Świetnych Team Leaderów i Managerów;- Cie... zobacz więcej »