Elektryk

Dodano: 5 dni 6 godzin temu  |  Wyświetleń: 18  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Praca za granicą:
Niemcy

Opis stanowiska pracy:

Firma MT Industrietechnik GmbH Co. KG poszukuje elektryków (elektryk, elektromonter, elektronik, elektroinstalator i pokrewnych z branży elektrycznej i elektronicznej).

Zadania:

  • praca na różnych przemysłowych obiektach i budowach w Niemczech (przemysłówka)
  • układanie kabli
  • podłączanie urządzeń przemysłowych
  • budowa tras kablowych
  • okablowywanie rozdzielnic elektrycznych różnego rodzaju

Wymagania:

  • świadectwo ukończenia szkoły kierunkowej (elektryk, elektromonter, elektroinstalator, elektronik itp.)
  • własny samochód będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca rozumienie poleceń na budowie

Oferujemy:

  • profesjonalny zestaw narzędzi
  • ubranie robocze oraz wszystkie akcesoria zapewniające bezpieczeństwo pracy
  • nieopodatkowana dieta (netto) - każdy pracownik otrzymuje dietę w wysokości do 36,00 euro netto za dzień jest płacona za wszystkie dni miesiąca (soboty i niedziele również)
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • płaca w terminie
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pełne ubezpieczenie oraz odprowadzane składki i podatki
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich
  • pomoc przy wypełnianiu wniosku na zasiłek na dzieci Kindergeld
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy.
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy w miejscu budowy)
  • zakres wynagrodzenia godzinowego: 15,38 € - 18,00 €
  • dieta do 36 euro netto – płatne również w soboty i niedziele (dieta do 1080,00 euro netto miesięcznie)
  • urlop: 25 dni, 30 dni od drugiego roku pracy
ID ogłoszenia: 3232
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości