Pracownik Ochrony - umowa o pracę

Dodano: 2 godziny 21 minut temu  |  Jelenia Góra
W związku z ciągłym rozwojem, Agencja Ochrony "Joker" w Jeleniej Górze zatrudni pracowników ochrony. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. OFERUJEMY: - umowę o pracę - zgrany i chętny do pomocy zesp... zobacz więcej »

Pracownik Administracji

Dodano: 4 godziny 16 minut temu  |  Lublin
Gabinet weterynaryjny Animal Pharma Lublin (mieszczący się w Konopnicy) poszukuje osoby na stanowisko Asystenta Lekarza Weterynarii (praca biurowa). Do obowiązków Pracownika należeć będzie: - prowadzenie i archiwizacja... zobacz więcej »

Praca dla Hydraulika na terenie Niemiec

Dodano: 15 godzin 24 minuty temu  |  Rzeszów
Firma GEOTERMAL zaprasza do współpracy monterów instalacji sanitarnych. Praca na działalności, umowa zlecenie na terenie Niemiec, 18-22 euro praca godzinowa (stawka zależna od umiejętności). Zapewniamy prace na okres min... zobacz więcej »
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY- POMOCNIK PRZY WYLEWANIU NAWIERZCHNI

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY- POMOCNIK PRZY WYLEWANIU NAWIERZCHNI

Dodano: 21 godzin 16 minut temu  |  Piaseczno
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY- POMOCNIK PRZY WYLEWANIU NAWIERZCHNI Pomocnik budowlany przy wylewkach, z możliwością nauki zawoduMiejsce pracy- Niemcy, Górna Austria, Salzburg i sąsiednia Bawaria Oferta:• Praca poniedział... zobacz więcej »
Specjalista ds. rekrutacji

Specjalista ds. rekrutacji

Dodano: 21 godzin 23 minuty temu  |  Łódź
Rozwój i ciągłe doskonalenie to coś na co stawiamy dlatego poszukujemy wyróżniających się specjalistów i zaangażowanych ludzi z pasją, którzy pomogą nam osiągać wyznaczone cele! Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:... zobacz więcej »
Export Sales Manager

Export Sales Manager

Dodano: 21 godzin 25 minut temu  |  Łódź
Rodzinna firma, dobra atmosfera i realny samorozwój! Jeżeli szukasz stabilnej pracy w rozwijającym się zespole, to oferta dla Ciebie! Poszukujemy: Export Sale Managera ze znajomością j. niemieckiego i j. angielskiego d... zobacz więcej »
Specjalista ds. E-commerce

Specjalista ds. E-commerce

Dodano: 21 godzin 27 minut temu  |  Łódź
Dołącz do zespołu specjalistów w firmie będącej jednym z największych producentów wyrobów z dzianin w Polsce. Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży e-commerce, który wesprze Dział Sprzedaży i pomoże w rozwoju... zobacz więcej »
Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

Dodano: 21 godzin 46 minut temu  |  Łódź
Jeden z największych w Polsce producentów wysokiej jakości dzianin. Firma tworzy szeroki asortyment produktów, dzięki czemu jest partnerem dla firm z branży meblarskiej, samochodowej medycyny i… wielu innych. Firma obec... zobacz więcej »
Operator Techniczny

Operator Techniczny

Dodano: 21 godzin 51 minut temu  |  Stryków
Wysokie zarobki już na starcie i stały rozwój? Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów produkcyjnych w Polsce! Nie czekaj i dołącz do zespołu zajmującego się wytwarzaniem leków jako: O... zobacz więcej »
Pracownik Produkcji Leków

Pracownik Produkcji Leków

Dodano: 21 godzin 53 minuty temu  |  Stryków
Twój zakres obowiązków: prowadzenie procesów wytwarzania leków zgodnie z obowiązującymi przepisami realizacja zleceń produkcyjnych dbałość o porządek na stanowisku pracy i jakość wytwarzanych produktów Wymagania prac... zobacz więcej »