Praca Łódź

Specjalista ds. rekrutacji

Specjalista ds. rekrutacji

Dodano: 21 godzin 33 minuty temu  |  Łódź
Rozwój i ciągłe doskonalenie to coś na co stawiamy dlatego poszukujemy wyróżniających się specjalistów i zaangażowanych ludzi z pasją, którzy pomogą nam osiągać wyznaczone cele! Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:... zobacz więcej »
Export Sales Manager

Export Sales Manager

Dodano: 21 godzin 35 minut temu  |  Łódź
Rodzinna firma, dobra atmosfera i realny samorozwój! Jeżeli szukasz stabilnej pracy w rozwijającym się zespole, to oferta dla Ciebie! Poszukujemy: Export Sale Managera ze znajomością j. niemieckiego i j. angielskiego d... zobacz więcej »
Specjalista ds. E-commerce

Specjalista ds. E-commerce

Dodano: 21 godzin 37 minut temu  |  Łódź
Dołącz do zespołu specjalistów w firmie będącej jednym z największych producentów wyrobów z dzianin w Polsce. Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży e-commerce, który wesprze Dział Sprzedaży i pomoże w rozwoju... zobacz więcej »
Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

Dodano: 21 godzin 56 minut temu  |  Łódź
Jeden z największych w Polsce producentów wysokiej jakości dzianin. Firma tworzy szeroki asortyment produktów, dzięki czemu jest partnerem dla firm z branży meblarskiej, samochodowej medycyny i… wielu innych. Firma obec... zobacz więcej »
OPERATOR MASZYN CNC Frezer/Tokarz

OPERATOR MASZYN CNC Frezer/Tokarz

Dodano: 22 godziny 6 minut temu  |  Łódź
Konkretne i uczciwe warunki i stabilizacja. Najnowsze technologie, nowoczesny park maszynowy, innowacje i stały rozwój. To tylko część korzyści jakie możesz otrzymać dzięki dołączeniu do zespołu specjalistów wspierający... zobacz więcej »
Analityk Systemów Informatycznych

Analityk Systemów Informatycznych

Dodano: 2 dni 4 godziny temu  |  Łódź
Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw. Do naszej spółki SPEDCONT w Łodzi poszukujem... zobacz więcej »
Uczestnik projektu szkoleniowo-zawodowego

Uczestnik projektu szkoleniowo-zawodowego

Dodano: 2 tygodnie 1 dzień temu  |  Łódź
Zapraszamy wszystkie chętne osoby po 30 roku życia zamieszkujące tereny rewitalizowane województwa łódzkiego do udziału w projektach aktywizacyjno – szkoleniowych. Projekty realizowane są ze środków Unii Europejskiej w ... zobacz więcej »
Fryzjer Stylista

Fryzjer Stylista

Dodano: 2 tygodnie 2 dni temu  |  Łódź
Szukasz miejsca w którym będziesz mógł rozwinąć skrzydła? W którym spotkasz ludzi z taką samą pasją jak Ty? W którym będziesz mógł robić to co kochasz? Dobrze trafiłeś! Poznaj Nową Falę, miejsce fajnych ludzi i świet... zobacz więcej »
Stypendialne projekty aktywizacyjno – szkoleniowe

Stypendialne projekty aktywizacyjno – szkoleniowe

Dodano: 3 tygodnie 1 dzień temu  |  Łódź
Zapraszamy wszystkie chętne osoby zamieszkujące tereny rewitalizowane województwa łódzkiego do udziału w projektach aktywizacyjno – szkoleniowych. Projekty realizowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejski... zobacz więcej »

Poszukujemy pracownika ochrony ogródka gastronomicznego

Dodano: 3 tygodnie 1 dzień temu  |  Łódź
Zatrudnimy osobę, która codziennie w godzinach nocnych 23.00-6.00 przypilnuje ogródek gastronomiczny jednej z łódzkich restauracji mieszczącej się w samym centrum Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Praca od poniedziałku do ... zobacz więcej »