Praca Pomorskie

Opiekunka dla Starszej Pani

Dodano: 2 dni 2 godziny temu  |  Żukowo
Poszukuje opiekunki dla starszej Pani. (Miesiąc pracy/miesiąc wolny) - na zmianę z drugą opiekunka, która jest u nas Oferuje bezpłatne zakwaterowanie w miejscu pracy i zamieszkania seniorki + stawka do ustalenia Prac... zobacz więcej »
Sprzedawca na stacji paliw OKTAN Słupsk

Sprzedawca na stacji paliw OKTAN Słupsk

Dodano: 4 dni 22 godziny temu  |  Słupsk
FIRMA OKTAN BRZESKI, GRZENKOWICZ SP.J. w związku z inwestycjami poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik obsługi klienta. PODSTAWOWE ZADANIA • obsługa klienta zgodnie ze standardami sieci; • obsługa kasy fiskaln... zobacz więcej »

Pracownik fizyczny - ogrodnik

Dodano: 6 dni 1 godzina temu  |  Gdańsk
Stabilna firma ogrodnicza Rose mieszcząca się w Gdańsku Oliwie poszukuje pracownika fizycznego do pielęgnacji zieleni. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Wymagania: - punktualność- rzetelność- chęci do... zobacz więcej »
Zatrudnię Fryzjerów/Fryzjerki do prestiżowego salonu

Zatrudnię Fryzjerów/Fryzjerki do prestiżowego salonu

Dodano: 6 dni 17 godzin temu  |  Słupsk
Witamy serdecznie,W związku z nieustającym rozwojem naszej marki Salon fryzjerski RACH CIACH zatrudni fryzjerkę/fryzjera męskiego, lub damsko-męskiego do pracy w najlepszym, największym i najbardziej prestiżowym saloni... zobacz więcej »
Sprzątanie Oliwa 1 etat

Sprzątanie Oliwa 1 etat

Dodano: 1 tydzień 18 godzin temu  |  Gdańsk
Firma Hombre Service Sp. z o.o. zatrudni osoby do sprzątania pomieszczeń w Gdańsku Oliwie. Warunki: - wymiar etatu: 1etat- godziny pracy: 6:00-14:00- stawka 3100,0brutto+ PREMIA Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ... zobacz więcej »
Kelner w Hotelu Jastarnia***

Kelner w Hotelu Jastarnia***

Dodano: 1 tydzień 2 dni temu  |  Jastarnia
Zadania: - Bezpośrednia obsługa gości,- Organizacja i koordynowanie zamówień,- Przyjmowanie i rozliczanie płatności za zrealizowane usługi,- Dbanie o porządek stanowiska pracy, Wymagania: - Wysoki poziom kultury os... zobacz więcej »
Kucharz śniadaniowy

Kucharz śniadaniowy

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu  |  Sopot
Restauracja w Sopocie przy ul. Powstańców Warszawy 7 poszukuje kucharzy śniadaniowych. Praca w godzinach 5:30 - 11:30. CV prosimy kierować na adres mailowy foksal.zarzad"małpa"gmail.com Stawka ustalana indyw... zobacz więcej »
Technik Farmaceutyczny - Kwidzyn

Technik Farmaceutyczny - Kwidzyn

Dodano: 2 tygodnie 3 dni temu  |  Kwidzyn
Największa grupa Aptek w Polsce Dbam o zdrowie, zatrudniająca ponad 4500 Pracowników. Laureat nagrody Great Place To Work 2017, Great Place To Work 2018, Great Place To Work 2019 oraz Great Place To Work 2020 zaprasza do... zobacz więcej »

Pracownika do prac remontowo- budowlanych

Dodano: 2 tygodnie 4 dni temu  |  Gdańsk
Firma z długoletnim doświadczeniem zatrudni pracownika z doświadczeniem do prac remontowo- budowlanych. Firma gwarantuje terminowe rozliczenia co 2- tygodnie.... zobacz więcej »
Spawacz 136/141 Z doświadczeniem

Spawacz 136/141 Z doświadczeniem

Dodano: 3 tygodnie 2 godziny temu  |  Gdynia
Poszukujemy spawacza 136/141 z doświadczeniem. Praca na stoczni w Gdyni przy budowie nowych jednostek. Pracujemy również na rynkach zagranicznych co wiąże się z wyjazdami zagranicznymi. Praca jest na długi okres. Stawki ... zobacz więcej »