Praca Pomorskie

Pracownik fizyczny - ogrodnik

Dodano: 4 godziny 56 minut temu  |  Gdańsk
Stabilna firma ogrodnicza Rose mieszcząca się w Gdańsku Oliwie poszukuje pracownika fizycznego do pielęgnacji zieleni. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Wymagania: - punktualność- rzetelność- chęci do... zobacz więcej »
Zatrudnię Fryzjerów/Fryzjerki do prestiżowego salonu

Zatrudnię Fryzjerów/Fryzjerki do prestiżowego salonu

Dodano: 4 godziny 56 minut temu  |  Słupsk
Witamy serdecznie,W związku z nieustającym rozwojem naszej marki Salon fryzjerski RACH CIACH zatrudni fryzjerkę/fryzjera męskiego, lub damsko-męskiego do pracy w najlepszym, największym i najbardziej prestiżowym saloni... zobacz więcej »
Sprzątanie Oliwa 1 etat

Sprzątanie Oliwa 1 etat

Dodano: 2 dni 2 godziny temu  |  Gdańsk
Firma Hombre Service Sp. z o.o. zatrudni osoby do sprzątania pomieszczeń w Gdańsku Oliwie. Warunki: - wymiar etatu: 1etat- godziny pracy: 6:00-14:00- stawka 3100,0brutto+ PREMIA Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ... zobacz więcej »
Kelner w Hotelu Jastarnia***

Kelner w Hotelu Jastarnia***

Dodano: 4 dni 3 godziny temu  |  Jastarnia
Zadania: - Bezpośrednia obsługa gości,- Organizacja i koordynowanie zamówień,- Przyjmowanie i rozliczanie płatności za zrealizowane usługi,- Dbanie o porządek stanowiska pracy, Wymagania: - Wysoki poziom kultury os... zobacz więcej »
Kucharz śniadaniowy

Kucharz śniadaniowy

Dodano: 5 dni 4 godziny temu  |  Sopot
Restauracja w Sopocie przy ul. Powstańców Warszawy 7 poszukuje kucharzy śniadaniowych. Praca w godzinach 5:30 - 11:30. CV prosimy kierować na adres mailowy foksal.zarzad"małpa"gmail.com Stawka ustalana indyw... zobacz więcej »
Technik Farmaceutyczny - Kwidzyn

Technik Farmaceutyczny - Kwidzyn

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu  |  Kwidzyn
Największa grupa Aptek w Polsce Dbam o zdrowie, zatrudniająca ponad 4500 Pracowników. Laureat nagrody Great Place To Work 2017, Great Place To Work 2018, Great Place To Work 2019 oraz Great Place To Work 2020 zaprasza do... zobacz więcej »

Pracownika do prac remontowo- budowlanych

Dodano: 1 tydzień 5 dni temu  |  Gdańsk
Firma z długoletnim doświadczeniem zatrudni pracownika z doświadczeniem do prac remontowo- budowlanych. Firma gwarantuje terminowe rozliczenia co 2- tygodnie.... zobacz więcej »
Spawacz 136/141 Z doświadczeniem

Spawacz 136/141 Z doświadczeniem

Dodano: 2 tygodnie 5 godzin temu  |  Gdynia
Poszukujemy spawacza 136/141 z doświadczeniem. Praca na stoczni w Gdyni przy budowie nowych jednostek. Pracujemy również na rynkach zagranicznych co wiąże się z wyjazdami zagranicznymi. Praca jest na długi okres. Stawki ... zobacz więcej »
Opiekunki dla Seniorów Gdańsk HJL Partner

Opiekunki dla Seniorów Gdańsk HJL Partner

Dodano: 2 tygodnie 2 dni temu  |  Gdańsk
Ze względu na dynamiczny rozwój firmy stale poszerzamy bazę pracowniczą o nowych opiekunów. Oferta 123. Poszukujemy opiekunki dla seniorki, w Gdańsku, od zaraz ! Opieka w godzinach porannych i popołudniowych do ustale... zobacz więcej »

Pracownik ogólnobudowlany

Dodano: 2 tygodnie 6 dni temu  |  Kwidzyn
Poszukuje osobę do wykonywania rożnych prac remontowych przy elewacjach oraz przy wykończeniach, regipsach, gładzie, malowaniu, glazura. Mile widziane umiejętności poruszania się po dachu i podstawy elektryczne itp. Wyma... zobacz więcej »