Praca Gdańsk

Pracownik fizyczny - ogrodnik

Dodano: 6 dni 2 godziny temu  |  Gdańsk
Stabilna firma ogrodnicza Rose mieszcząca się w Gdańsku Oliwie poszukuje pracownika fizycznego do pielęgnacji zieleni. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Wymagania: - punktualność- rzetelność- chęci do... zobacz więcej »
Sprzątanie Oliwa 1 etat

Sprzątanie Oliwa 1 etat

Dodano: 1 tydzień 20 godzin temu  |  Gdańsk
Firma Hombre Service Sp. z o.o. zatrudni osoby do sprzątania pomieszczeń w Gdańsku Oliwie. Warunki: - wymiar etatu: 1etat- godziny pracy: 6:00-14:00- stawka 3100,0brutto+ PREMIA Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ... zobacz więcej »

Pracownika do prac remontowo- budowlanych

Dodano: 2 tygodnie 4 dni temu  |  Gdańsk
Firma z długoletnim doświadczeniem zatrudni pracownika z doświadczeniem do prac remontowo- budowlanych. Firma gwarantuje terminowe rozliczenia co 2- tygodnie.... zobacz więcej »
Opiekunki dla Seniorów Gdańsk HJL Partner

Opiekunki dla Seniorów Gdańsk HJL Partner

Dodano: 3 tygodnie 3 dni temu  |  Gdańsk
Ze względu na dynamiczny rozwój firmy stale poszerzamy bazę pracowniczą o nowych opiekunów. Oferta 123. Poszukujemy opiekunki dla seniorki, w Gdańsku, od zaraz ! Opieka w godzinach porannych i popołudniowych do ustale... zobacz więcej »

Promotor do Restauracji poszukiwany

Dodano: 3 tygodnie 5 dni temu  |  Gdańsk
Grazie Mille Ristorante na Starym Mieście w Gdańsku zatrudni: "Promotora" Wymagania:Sprytny, zwinny, schludny, uśmiechnięty z dobrą energią . Sfokusowany na zarabianie pieniędzy. Wymagana znajomość angiel... zobacz więcej »