Praca Gdańsk

Masażystka, dobre warunki!!

Masażystka, dobre warunki!!

Dodano: 3 dni 12 godzin temu  |  Gdańsk
W Naszym salonie wykonujemy masaże:KlasycznyLomiTantraRelaksacyjnyBody2bodyStópDłoni... zobacz więcej »

Stacja Paliw Amic

Dodano: 1 tydzień 5 godzin temu  |  Gdańsk
Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stacjach paliw AMIC Energy jako Pracownik Obsługi Klientana stacji paliw AMIC ENERGY ul Słowackiego 134, 80-298 Gdańsk Sprzedawca na stacji paliw AMIC • Jesteś pozytywnie n... zobacz więcej »

Pracownik fizyczny - ogrodnik

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Gdańsk
Stabilna firma ogrodnicza Rose mieszcząca się w Gdańsku Oliwie poszukuje pracownika fizycznego do pielęgnacji zieleni. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Wymagania: - punktualność- rzetelność- chęci do... zobacz więcej »

Agent Nieruchomości

Dodano: 2 tygodnie 2 dni temu  |  Gdańsk
Nasze biuro nieruchomości to prężnie rozwijające się biuro nieruchomości i pośrednictwo Finansowe w jednym . Nasza główna misja to możliwość spełniania marzeń o pierwszym mieszkaniu, rodzinnym domu z ogrodem czy własnej ... zobacz więcej »
Sprzątanie Oliwa 1 etat

Sprzątanie Oliwa 1 etat

Dodano: 2 tygodnie 2 dni temu  |  Gdańsk
Firma Hombre Service Sp. z o.o. zatrudni osoby do sprzątania pomieszczeń w Gdańsku Oliwie. Warunki: - wymiar etatu: 1etat- godziny pracy: 6:00-14:00- stawka 3100,0brutto+ PREMIA Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ... zobacz więcej »

Konserwator-Hydraulik

Dodano: 3 tygodnie 3 dni temu  |  Gdańsk
Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór poszukuje pracowników na stanowiskoKonserwator -Hydraulik Praca od poniedziałku do piątku, Umowa o pracę Obowiązki pracownika : 1. Konserwacja na bieżąco urządzeń w swojej... zobacz więcej »

Koordynator ds. techniczno eksploatacyjnych

Dodano: 3 tygodnie 3 dni temu  |  Gdańsk
Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór w Gdańsku poszukuje kandydata na stanowisko Koordynator ds techniczno eksploatacyjnych. Praca od poniedziałku do piątkuUmowa o pracę Wymagania związane ze stanowiskiem prac... zobacz więcej »
Opiekunki dla Seniorów Gdańsk HJL Partner

Opiekunki dla Seniorów Gdańsk HJL Partner

Dodano: 3 tygodnie 3 dni temu  |  Gdańsk
Ze względu na dynamiczny rozwój firmy stale poszerzamy bazę pracowniczą o nowych opiekunów. Oferta 123. Poszukujemy opiekunki dla seniorki, w Gdańsku, od zaraz ! Opieka w godzinach porannych i popołudniowych do ustale... zobacz więcej »

Pracownika do prac remontowo- budowlanych

Dodano: 3 tygodnie 5 dni temu  |  Gdańsk
Firma z długoletnim doświadczeniem zatrudni pracownika z doświadczeniem do prac remontowo- budowlanych. Firma gwarantuje terminowe rozliczenia co 2- tygodnie.... zobacz więcej »