Praca Lubuskie

Zatrudnię - Diagnosta samochodowy OSKP

Zatrudnię - Diagnosta samochodowy OSKP

Dodano: 4 tygodnie 1 dzień temu  |  Zielona Góra
Zatrudnię diagnostę samochodowego z uprawnieniami w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Płotach koło Zielonej Góry. Gwarantujemy stałą umowę o pracę, wynagrodzenie 7000 zł brutto + dodatki.... zobacz więcej »
Pracownik ogólnobudowlany

Pracownik ogólnobudowlany

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu  |  Zielona Góra
Zatrudnię na umowę o pracę pracownika ogólnobudowlanego. Praca dotyczy budowy domów jednorodzinnych. Wymagania: Doświadczenie budowlane Mile widziane jazdy kategorii B Brak nałogów Rzetelność w wykonywaniu pracy Pr... zobacz więcej »
Specjalista ds. administracji

Specjalista ds. administracji

Dodano: 2 tygodnie 2 dni temu  |  Międzyrzecz
Aktualnie do naszego Zakładu w Międzyrzeczu poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. administracji OPIS STANOWISKA:• Realizacja powierzonych zadań z zakresu logistyki• Obsługa telefoniczna i ... zobacz więcej »

PRACA BIUROWA - wystawianie aukcji na portalu Allegro

Dodano: 3 tygodnie 1 dzień temu  |  Zielona Góra
Poszukujemy pracownika na stanowisko osoby wystającej aukcję na portalu Allegro. Do zadań należeć będą: · Tworzenie aukcji w serwisie Allegro – tworzenie opisu i dodanie prawidłowych zdjęć z dostępnej bazy · ... zobacz więcej »

Specjalista ds. handlu internetowego

Dodano: 3 tygodnie 4 dni temu  |  Gorzów Wielkopolski
Firma ELEKTRYK-STARTER zatrudni osobę na stanowisko: Specjalista ds. handlu internetowego. Podstawowym celem jest dotarcie do jak najszerszej grupy klientów na polskim rynku. Co ważne – absolutnie nie musisz znać produ... zobacz więcej »
Mechatronik

Mechatronik

Dodano: 3 tygodnie 6 dni temu  |  Gorzów Wielkopolski
Praca mechatronik Lipsk. Wymagania: – niemiecki (komunikatywny) – auto (niekoniecznie) Oferujemy: – stawka do 2200€ netto miesięcznie – darmowe mieszkanie Jakie busy z Holandii do Polski? Zainteresowane osoby... zobacz więcej »