Praca Mazowieckie

Poszukujemy aktorów, epizodystów i statystów

Poszukujemy aktorów, epizodystów i statystów

Dodano: 1 dzień 5 godzin temu  |  Warszawa
Dom produkcyjny Constantin Entertainment do nowych produkcji telewizyjnych poszukuje aktorów, epizodystów i statystów. Aktualnie szukamy odtwórców do kilku seriali m..in. do: - Ukrytej Prawdy- Nowego serialu kryminalne... zobacz więcej »
Staż w dziale Księgowości

Staż w dziale Księgowości

Dodano: 4 dni 4 godziny temu  |  Warszawa
Acaisoft to polski software house specjalizujący się w tworzeniu, wdrażaniu i zarządzaniu aplikacjami opartymi na chmurze oraz w transformacji starszych rozwiązań do natywnych środowisk chmurowych. Do Twoich zadań należ... zobacz więcej »
Specjalista ds. marketingu

Specjalista ds. marketingu

Dodano: 1 tydzień 1 dzień temu  |  Siedlce
Centrum Konstrukcji Halowych Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach ( Żabokliki ) jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno-wykonawczą w branży hal przemysłowych. Specjalizujemy się w halach stalowych, które znajduj... zobacz więcej »
Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego

Dodano: 1 tydzień 2 dni temu  |  Pruszków
Spółka ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko WYDAWCA MAG... zobacz więcej »
Doradca Sprzedaży w Huawei Experience Store

Doradca Sprzedaży w Huawei Experience Store

Dodano: 1 tydzień 4 dni temu  |  Warszawa
Idealny kandydat na stanowisko Doradcy Sprzedaży w Huawei Experience Store (HES) pasjonuje się technologią, śledzi najnowsze trendy z tej dziedziny i potrafi dzielić się swoją pasją z innymi. Ponadto, cechuje się wysokim... zobacz więcej »

Stolarz / Montażysta MEBLI

Dodano: 1 tydzień 5 dni temu  |  Nieporęt
STOLARZ / MONTAŻYSTA MEBLI Poszukujemy osób, które posiadają praktyczną wiedzę stolarską oraz doświadczenie w produkcji i montażu mebli na zamówienie, z motywacją do pracy i chęcią rozwoju. Praca obejmuje skręcanie meb... zobacz więcej »

Zatrudnię ELEKTRYKA, ELEKTRONIKA samochodowego

Dodano: 1 tydzień 5 dni temu  |  Warszawa
Do warsztatu samochodowego w Warszawie - Białołęka ul. Modlińska zatrudnię elektryka / elektronika samochodowego. Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym, dobrze wyposażonym serwisie samochodowym. Więcej informacji po... zobacz więcej »

Ogrodnik do budowy ogrodów / praca

Dodano: 1 tydzień 5 dni temu  |  Warszawa
Firma Ogrodnicza zatrudni pracownika na stanowisko: OGRODNIK do budowy ogrodów Oczekiwane umiejętności i doświadczenie: - doświadczenie w budowie terenów ogrodów - umiejętność budowy systemu automatycznego nawadnia... zobacz więcej »
Monter Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych

Monter Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Płock
Twój zakres obowiązków: - Montaż złączy kablowych i elementów zakończeń kabli- Montaż i konserwacja okablowania urządzeń telekomunikacyjnych- Budowa i konserwacja instalacji wewnętrznych telekomunikacyjnych oraz telei... zobacz więcej »

Elektryk/Elektromonter - praca od zaraz! Hiszpania

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Warszawa
Spawalnik Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko - Elektromonter/Elektryk Praca w Hiszpanii Obowiązki: - trasy kablowe- montaż korytek- podłączania szaf sterowniczych Oferujemy: - stawkę ustalaną osobiśc... zobacz więcej »