Praca Mazowieckie

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY- POMOCNIK PRZY WYLEWANIU NAWIERZCHNI

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY- POMOCNIK PRZY WYLEWANIU NAWIERZCHNI

Dodano: 21 godzin 59 minut temu  |  Piaseczno
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY- POMOCNIK PRZY WYLEWANIU NAWIERZCHNI Pomocnik budowlany przy wylewkach, z możliwością nauki zawoduMiejsce pracy- Niemcy, Górna Austria, Salzburg i sąsiednia Bawaria Oferta:• Praca poniedział... zobacz więcej »

Telefoniczna Obsługa Klienta - stała praca od zaraz!

Dodano: 2 dni 2 godziny temu  |  Góra Kalwaria
Szukasz stałego zatrudnienia? Chcesz przychodzić do pracy z uśmiechem i być częścią zgranego zespołu? Dołącz do nas! Do Twoich zadań należeć będzie telefoniczny kontakt z Klientem. Prowadzimy rekrutację do działów: S... zobacz więcej »
Pracownik biurowy w firmie MEBLARK

Pracownik biurowy w firmie MEBLARK

Dodano: 5 dni 48 minut temu  |  Zielonka
Jesteśmy producentem mebli o oryginalnym wzornictwie oraz wysokiej jakości paneli tapicerowanych i akustycznych dedykowanych do biur i hoteli W naszej ofercie znajdują się także wyjątkowe dekoracje okienne, zasłony, fira... zobacz więcej »
Hydraulik

Hydraulik

Dodano: 5 dni 23 godziny temu  |  Warszawa
Dla naszego klienta poszukujemy hydraulików do pracy w południowych landach Niemiec. Oferta obejmuje: - ponadtaryfową stawkę godzinową 14,50 do 16,00 EUR Brutto za godzinę (zależne od kwalifikacji zawodowych) - nieop... zobacz więcej »
Poszukujemy aktorów, epizodystów i statystów

Poszukujemy aktorów, epizodystów i statystów

Dodano: 1 tydzień 4 godziny temu  |  Warszawa
Dom produkcyjny Constantin Entertainment do nowych produkcji telewizyjnych poszukuje aktorów, epizodystów i statystów. Aktualnie szukamy odtwórców do kilku seriali m..in. do: - Ukrytej Prawdy- Nowego serialu kryminalne... zobacz więcej »
Stolarz / pomocnik stolarza

Stolarz / pomocnik stolarza

Dodano: 1 tydzień 1 dzień temu  |  Tarczyn
Nowoczesna stolarnia szuka pracownika na stanowisko stolarza lub pomocy stolarza. Mile widziane doświadczenie w branży oraz znajomość obsługi maszyn. Praca na miejscu w trybie jednozmianowym od 8 do 16. Miejsce pracy: Wy... zobacz więcej »
Spawacz -Barcelona - 17euro netto/h

Spawacz -Barcelona - 17euro netto/h

Dodano: 1 tydzień 2 dni temu  |  Warszawa
Spawacz – Barcelona Umowa hiszpańska na czas określony Projekt na 3 miesiące, z możliwością przedłużenia Dla naszego Klienta, leadera w sektorze kolejowym, poszukujemy kandydatów na stanowisko – Spawacz Oferujemy:... zobacz więcej »
Staż w dziale Księgowości

Staż w dziale Księgowości

Dodano: 1 tydzień 2 dni temu  |  Warszawa
Acaisoft to polski software house specjalizujący się w tworzeniu, wdrażaniu i zarządzaniu aplikacjami opartymi na chmurze oraz w transformacji starszych rozwiązań do natywnych środowisk chmurowych. Do Twoich zadań należ... zobacz więcej »
Specjalista ds. marketingu

Specjalista ds. marketingu

Dodano: 2 tygodnie 1 dzień temu  |  Siedlce
Centrum Konstrukcji Halowych Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach ( Żabokliki ) jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno-wykonawczą w branży hal przemysłowych. Specjalizujemy się w halach stalowych, które znajduj... zobacz więcej »
Spawacz - ślusarz

Spawacz - ślusarz

Dodano: 2 tygodnie 1 dzień temu  |  Warszawa
Dla naszego klienta specjalizującego się w produkcji ogrodzeń, bram, balustrad, krat, konstrukcji stalowych, elementów wyposażenia wnętrz poszukujemy pracownika na stanowisko Spawacz - ślusarz. Opis stanowiska: praca ... zobacz więcej »