Praca Warmińsko-mazurskie

Pracownicy do pakowania frytek

Dodano: 3 dni 6 godzin temu  |  Olsztyn
Poszukiwani pracownicy do pracy na lini produkcyjnej przy pakowaniu frytekWynagrodzeinie 1500€ miesiącznie na rękę 200€ zakwaterowanie miesięcznie bez wyżywienia8 godzin pracy Liczba miejsc ograniczona! Chętnych zap... zobacz więcej »

Pracownik na linie produkcyjną

Dodano: 1 tydzień 11 godzin temu  |  Olsztyn
Pracownicy potrzebni od zaraz! Nie rezerwujemy miejscOferta pracy tylko dla mężczyzn na linie produkcyjną sałatek 11.55€ Praca zmianowa nocki 12,25€Zakwaterowanie 250€ miesięcznie Zainteresowane osoby zapraszam do... zobacz więcej »

Pracownik do myjni

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Olsztyn
Mycie myjką maszyn w Alfain miejscowość Danenberg Liczba miejsc ograniczona1800€ mc możliwe ekstra wynagrodzenie za nocki Norma 8h Praca zmianowa !Zakwaterowanie 250€ miesiącChetnych zapraszam do kontaktu... zobacz więcej »

Pracownik do halii produkcyjnej

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Olsztyn
EDEKA pakowanie na hali Liczba osób ograniczona1800€ miesiąc 8h dziennie i możliwe nadgodziny 125%Zakwaterowanie 250€Możliwa praca zmianowaChętnych zapraszam do kontaktu telefonicznego... zobacz więcej »

Praca sprzątanie hotelu

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Olsztyn
Praca sprzątanie hotelu Polscy koordynatorzy bez języka !!!!!!!!11.55€/h25h/tygodniowo + nadgodziny 125%Mieszkanie w hotelu 250€ za miesiącChetnych zapraszam do kontaktu... zobacz więcej »

umawianie spotkań / rekrutacja / praca zdalna

Dodano: 2 tygodnie 1 dzień temu  |  Olsztyn
Witam, Szukam osób zaangażowanych i chcących zarobić dodatkowe konkretne pieniądze za swoją pracę.Praca zdalna w elastycznych godzinach, min 2h dziennie pozwala osiągnąć zadawalające efekty. Pokażę Ci jak być efektywny... zobacz więcej »
Kierowca (C+E) - Transport Międzynarodowy

Kierowca (C+E) - Transport Międzynarodowy

Dodano: 2 tygodnie 3 dni temu  |  Iława
Jesteśmy młodą, prężną firmą transportową ze Sztumu specjalizującą się w transporcie płynnych komponentów do produkcji pasz. W związku z dynamicznym rozwojem oraz ciągle powiększającą się flotą poszukujemy kandydatów na ... zobacz więcej »
Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów

Dodano: 3 tygodnie 4 dni temu  |  Morliny
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin... zobacz więcej »