Praca Kujawsko-pomorskie

Magazynier Rossmann Grudziądz od 4200 brutto plus dodatki

Magazynier Rossmann Grudziądz od 4200 brutto plus dodatki

Dodano: 1 tydzień 1 dzień temu  |  Bydgoszcz
Zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko Magazyniera w nowoczesnym Centrum Dystrybucyjnym w Grudziądzu. Jeśli: - chcesz zdobywać doświadczenie w pracy w nowoczesnym magazynie- wykazujesz się zaangażowaniem, uczciwo... zobacz więcej »
Doradca Klienta - Netia S.A.

Doradca Klienta - Netia S.A.

Dodano: 1 tydzień 5 dni temu  |  Toruń
Jeśli chcesz spełniać swoje marzenia, a wynagrodzenie jest dla Ciebie ważne - zapraszamy do naszego świata sprzedaży! Zrealizuj z nami swoje marzenia razem! To oferujemy: Elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie,... zobacz więcej »
Sprzedawca w Sklepie Mięsnym

Sprzedawca w Sklepie Mięsnym

Dodano: 2 tygodnie 3 dni temu  |  Janikowo
Ogłoszenie – Sprzedawca Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks to firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami. Aktualnie w związku z rozwojem sieci sklepów poszukujemy kandydata na stanowisko – Sprzedawcy w Sklepie Fir... zobacz więcej »

Poszukujemy Niani. Przyłęki (10km od Bydgoszczy)

Dodano: 3 tygodnie 2 dni temu  |  Bydgoszcz
Poszukujemy niani dla naszej 1,5 rocznej córeczki. Na cały lub pół etatu. Miejsce pracy: Przyłęki (10km od Bydgoszczy Praca od zaraz.... zobacz więcej »
PROGRAMISTA / SPECJALISTA LMS

PROGRAMISTA / SPECJALISTA LMS

Dodano: 3 tygodnie 6 dni temu  |  Bydgoszcz
Pracownia Dydaktyki Mieszanej Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy poszukuje kandydatów/ek na stanowisko: PROGRAMISTA / SPECJALISTA LMSw ramach zadaniowego wsparcia Pracowni Dydaktyki Mieszanej zajmującej się uczeln... zobacz więcej »
Salamander Window & Door Systems S.A. zatrudni mechanika

Salamander Window & Door Systems S.A. zatrudni mechanika

Dodano: 4 tygodnie 1 dzień temu  |  Włocławek
Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych Twój zakres obowiązków: · wykonywanie przeglądów, konserwacji, remontów maszyn i urządzeń przemysłowych w zakresie mechaniki, pneumatyki, pompy próżniowe, pompy wody· ... zobacz więcej »