Praca Kujawsko-pomorskie

Poszukujemy Niani. Przyłęki (10km od Bydgoszczy)

Dodano: 2 dni 18 godzin temu  |  Bydgoszcz
Poszukujemy niani dla naszej 1,5 rocznej córeczki. Na cały lub pół etatu. Miejsce pracy: Przyłęki (10km od Bydgoszczy Praca od zaraz.... zobacz więcej »
Salamander Window & Door Systems S.A. zatrudni mechanika

Salamander Window & Door Systems S.A. zatrudni mechanika

Dodano: 4 dni 18 godzin temu  |  Włocławek
Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych Twój zakres obowiązków: · wykonywanie przeglądów, konserwacji, remontów maszyn i urządzeń przemysłowych w zakresie mechaniki, pneumatyki, pompy próżniowe, pompy wody· ... zobacz więcej »

Kierowca Bolt / Uber / FreeNow

Dodano: 1 tydzień 2 dni temu  |  Bydgoszcz
Zapraszamy do pracy jako kierowca Bolt/Uber/FreeNow w BydgoszczyW związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy większej ilości kierowców.Auta zapewniamy firmowe.Grafik elastyczny i możliwy do uzgodnienia.Podstawowa umi... zobacz więcej »
Grafik komputerowy

Grafik komputerowy

Dodano: 1 tydzień 2 dni temu  |  Bydgoszcz
Poszukujemy pracownika na stanowisko grafika komputerowego i specjalisty ds. reklamy. Oferujemy stabilne zatrudnienie, bezpłatny parking dla pracownika oraz przeszkolenie z dostępnych w naszej firmie technologii. Przy ap... zobacz więcej »

Windykator Terenowy

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu  |  Toruń
Praca na stanowisku Windykatora Terenowego.Miejscowość: Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański, Włocławek, Toruń, Grudziądz.Telefon 608 900 278.... zobacz więcej »

Zatrudnię Hydraulika i Płytkarza w Niemczech

Dodano: 2 tygodnie 2 dni temu  |  Toruń
Zatrudnię Hydraulika oraz Płytkarza w renomowanej niemieckiej firmie. WYMAGANIA:- doświadczenie w zawodzie,- znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, ale mile widziana- prawo jazdy kat. B- chęci do pracy i ... zobacz więcej »
Magazynier Rossmann Grudziądz od 4200 brutto plus dodatki

Magazynier Rossmann Grudziądz od 4200 brutto plus dodatki

Dodano: 2 tygodnie 4 dni temu  |  Bydgoszcz
Zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko Magazyniera w nowoczesnym Centrum Dystrybucyjnym w Grudziądzu. Jeśli: - chcesz zdobywać doświadczenie w pracy w nowoczesnym magazynie- wykazujesz się zaangażowaniem, uczciwo... zobacz więcej »
Doradca Klienta - Netia S.A.

Doradca Klienta - Netia S.A.

Dodano: 3 tygodnie 2 dni temu  |  Toruń
Jeśli chcesz spełniać swoje marzenia, a wynagrodzenie jest dla Ciebie ważne - zapraszamy do naszego świata sprzedaży! Zrealizuj z nami swoje marzenia razem! To oferujemy: Elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie,... zobacz więcej »
Sprzedawca w Sklepie Mięsnym

Sprzedawca w Sklepie Mięsnym

Dodano: 3 tygodnie 5 dni temu  |  Janikowo
Ogłoszenie – Sprzedawca Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks to firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami. Aktualnie w związku z rozwojem sieci sklepów poszukujemy kandydata na stanowisko – Sprzedawcy w Sklepie Fir... zobacz więcej »