Praca Wielkopolskie

Hydraulik, monter instalacji grzewczych (również do przyuczenia)

Hydraulik, monter instalacji grzewczych (również do przyuczenia)

Dodano: 6 godzin 4 sekundy temu  |  Jarocin
Firma ECO INŻYNIERIA zatrudni hydraulika do montażu instalacji kotłowni lub osobę do przyuczenia w zawodzie. Umowa o pracę. Pełen etat. Praca na terenie całej Polski. Wynagrodzenie w zależności od umiejętności: 4000 - ... zobacz więcej »
Kierowca CE na terenie Europy. Pensja od 8300 zł do 10000 zł

Kierowca CE na terenie Europy. Pensja od 8300 zł do 10000 zł

Dodano: 1 dzień 5 godzin temu  |  Gniezno
Firma transportowa z Gniezna zatrudni Kierowców C+E w transporcie międzynarodowym na naczepy oraz z doświadczeniem w transporcie ponadgabarytowym Oferujemy : - Pracę terenie Europy Zachodniej- Nowoczesny tabor- Ter... zobacz więcej »
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Dodano: 1 tydzień 2 dni temu  |  Poznań
Poszukujemy nauczycieli, którzy dołączą do kadry Przedszkola Montessori Leśne Ptaki! Leśne Ptaki i Leśna Akademia to dwa przedszkola Montessori na Marcelinie w Poznaniu, które łączą metodę nauczania Marii Montessori z ro... zobacz więcej »

Kierowca C+E krajowy i międzynarodowy

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu  |  Nowy Tomyśl
Firma Transportowa z Nowego Tomyśla, poszukuje osób na stanowisko: kierowcy z kategorią C+E na trasy międzynarodowe: UE (PL, DE, NL, CH, BE, FR) - obsady jednoosobowe- umowa na pełen etat- praca zgodna z przepisami i... zobacz więcej »
Pracownik Produkcji

Pracownik Produkcji

Dodano: 1 tydzień 4 dni temu  |  Zalesie Małe
Opis Bolsius to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa, sięgająca 1870 roku, ugruntowała solidną pozycję firmy, która jest obecnie największym producent... zobacz więcej »

Praca w gospodarstwie rolnym, zatrudnię pracownika/ów.

Dodano: 2 tygodnie 3 dni temu  |  Koło
Gospodarstwo rolne położone w miejscowości Przybyłów, 62-600 Koło, zatrudni osobę/małżeństwo. Praca polega na obsłudze chlewni zarodowej 250 loch w cyklu zamkniętym oraz tuczarni. Chlewnie są w pełni zautomatyzowane, a p... zobacz więcej »
MAGAZYNIER / Operator Wózka Widłowego

MAGAZYNIER / Operator Wózka Widłowego

Dodano: 3 tygodnie 2 dni temu  |  Zalesie Małe
Bolsius to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa, sięgająca 1870 roku, ugruntowała solidną pozycję firmy, która jest obecnie największym producentem świ... zobacz więcej »
Restauracja DOMU zatrudni Kierownika Baru

Restauracja DOMU zatrudni Kierownika Baru

Dodano: 3 tygodnie 2 dni temu  |  Poznań
Do naszego zespołu w Restauracji na ul. Wrocławskiej poszukujemy Kierownika Baru Wymagania: - doświadczenie na stanowisku kierownika baru minimum rok - samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji - dyspozycyjn... zobacz więcej »
Asystentka do spraw biurowych + marketing

Asystentka do spraw biurowych + marketing

Dodano: 3 tygodnie 4 dni temu  |  Poznań
Manufaktura Mieszkań to rozwijająca się firma z branży nieruchomości, którą tworzy zespół młodych, ambitnych ludzi z doświadczeniem, ale przede wszystkim pasją do nieruchomości i ciągłą chęcią do rozwijania swoich kompet... zobacz więcej »
MONTER hal namiotowych

MONTER hal namiotowych

Dodano: 3 tygodnie 4 dni temu  |  Stęszew
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się montażem hal namiotowych na terenie całej Polski i za granicą. Poszukujemy ludzi na stanowisko : MONTER HAL NAMIOTOWYCH Opis stanowiska: - montaż i demontaż hal nam... zobacz więcej »