Budowa i remonty

Kierownik Działu Konstrukcyjnego i Rozwoju

Dodano: 1 dzień 13 godzin temu  |  Buk
Umowa o pracę
Opis stanowiska Nadzorowanie prac podległego zespołu konstruktorów, Nadzorowanie dokumentacji technicznej oraz zagadnień certyfikacyjnych, Współpraca z innymi działami firmy przy realizacji projektów, Doradztwo tec... zobacz więcej »

Inżynier Budowy

Dodano: 4 dni 14 godzin temu  |  Poznań
Twój zakres obowiązków: planowanie, organizowanie i nadzorowanie budów domów jednorodzinnych; kontakt z Inwestorami; współpraca z podwykonawcami i nadzór zleconych prac; współpraca z kierownikiem budowy; nadzorowa... zobacz więcej »
ŚLUSARZ – DEMONTAŻ - mamy dla Ciebie propozycję pracy w Austrii!

Dodano: 1 tydzień 2 dni temu  |  Leszno
Masz pierwsze doświadczenie w pracach ślusarskich?Chcesz spróbować swoich sił w pracy za granicą?Mamy dla Ciebie propozycję pracy w Graz lub Leoben (Styria) do Twoich obowiązków będą należały: • ogólne czynności ślus... zobacz więcej »