Profil WebJobs.pl w serwisie społecznościowym Facebook

Opublikowano: 3 miesiące 2 tygodnie temu Autor: admin

Zapraszamy do odwiedzenia profilu serwisu z ogłoszeniami pracy WebJobs.pl w serwisie społecznościowym Facebook.

Lista agencji pośrednictwa pracy i biur doradztwa personalnego

Opublikowano: 10 miesięcy 3 tygodnie temu Autor: admin

Prezentujemy listę agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego zamieszczających oferty pracy  w portalu WebJobs.pl. Aby zapoznać się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę danego biura zatrudnienia należy kliknąć w link do jego profilu.


Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz >>

Agencja Pracy Koncepcja >>

EWL S.A. >>

CBR Cross Border Recruiment Sp. z o.o. >>

MP Management Sp. z o.o. >>

HR Navigator Beata Siadek >>

EURO WELT >>

ZAV Draber GmbH >>

Jobs.pl S.A. >>

Zeitarbeit GmbH >>

Atlantic Group SE >>

HemiWork365 >>

During Polska S.A. >>

Business Solutions Wojciech Karłowski >>

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. >>

S-3 Personal Sp. z o.o. >>

ManpowerGroup Sp. z o.o. >>

Dwabe Sp. z o.o. >>

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH >>

Everuptive Sp. z o.o. (Talent Place) >>

Agencja zatrudnienia CE Driver Maria Kaszowska >>


Prowadzisz agencję pracy stałej lub tymczasowej, zajmujesz się rekrutacją pracowników - załóż konto firmy w serwisie z ogłoszeniami o pracę WebJobs.pl. Dodawaj ogłoszenia o pracę za darmo, bez opłat i prowizji.

Bezpłatne portale pracy

Opublikowano: 10 miesięcy 3 tygodnie temu Autor: admin

Z bezpłatnych portali ogłoszeniowych z ofertami pracy coraz częściej korzystają zarówno osoby poszukujące pracy jak i firmy szukające nowych pracowników. Portale takie są aternatywą dla drogich ale nie zawsze skutecznych portali płatnych. Przed skorzystaniem z darmowego jak i płatnego serwisu ogłoszeniowego warto zapoznać się z obowiązującym regulaminem oraz opiniami ja jego temat. Portal pracy WebJobs.pl oferuje jasne i czytelne zasady publikacji płatnych ogłoszeń pracy w bardzo niskich cenach.

Praca w Polsce dla obywateli Ukrainy

Opublikowano: 2 lata 1 miesiąc temu Autor: admin

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy jeszcze nigdy nie było tak proste. Obowiązkiem pracodawcy jest zawiadomienie powiatowego urzędu pracy w formie zgłoszenia. W przypadku gdy pracodawcą jest firma trzeba podać jej nazwę, siedzibę, dane kontaktowe oraz numery identyfikacyjne NIP i REGON. Jeśli pracodawcą jest to osoba fizyczna - numer PESEL. W przypadku agencji zatrudnienia świadczącej usługi pracy tymczasowej - dodatkowo numer wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. W zgłoszeniu należy umieścić dane osobowe cudzoziemca (imię i nazwisko, obywatelstwo, płeć, datę urodzenia, rodzaj numer i serię dokumentu podróży lub innego dokumentu pozwalającego ustalić tożsamość i państwo w którym go wydano). Pracodawca który zatrudnia pracownika z Ukrainy musi zawrzeć z nim pisemną umowę i określić rodzaj wykonywanej pracy lub stanowisko oraz wskazać miejsce jej wykonywania. Kolejną niezbędną czynnością jaką musi wykonać pracodawca jest zgłoszenie pracownika, w ciągu siedmiu dni od podjęcia przez niego pracy do ubezpieczenia zdrowotnego i ubezpieczeń zdrowotnych.

Pracownicy chcący zatrudnić obywatela Ukrainy mogą bezpłatnie zgłosić swoją ofertę w jednym Powiatowym Urzędzie Pracy lub zamieścić ogłoszenie o pracę w jednym z serwisów z ofertami pracy, np.: WebJobs.pl.

Więcej informacji dotyczących sposobów składania ofert pracy do urzędów pracy i zatrudnienia obywateli Ukrainy można uzyskać dzwoniąc na infolinię uruchomioną przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej pod numerem 22 245 61 05.

Gdzie szukać ofert pracy za granicą?

Opublikowano: 2 lata 1 miesiąc temu Autor: admin

Wiele Polek i Polaków którzy nie znaleźli satysfakcjonującego zatrudnienia w Polsce decyduje się na podjęcie pracy za granicą. Gdzie szukać takich ofert pracy?. W serwisie WebJobs.pl znajdziesz aktualne oferty pracy w poszczególnych państwach. Zaufani pracodawcy oraz agencje pośrednictwa pracy codziennie publikują oferty pracy niezależnie od wykształcenia, doświadczenia zawodowego a także znajomości języków obcych. Każde ogłoszenie należy starannie przeanalizować, weryfikując ogłoszeniodawcę pod kątem legalności i wiarygodności. Praca za granicą wymaga dokładnego przemyślenia, ale warto ją podjąć. 

Darmowe oraz płatne ogłoszenia z ofertami pracy

Opublikowano: 2 lata 2 miesiące temu Autor: admin

Publikowanie standardowych ogłoszeń z ofertami pracy w WebJobs.pl jest obecnie płatne (START). Istnieje również możliwość zamieszczania ogłoszeń wyróżnionych (PLUS i PREMIUM). Ogłoszenia wyróżnione charakteryzują się większą skutecznością od zwykłych ogłoszeń z pracą - mają większą liczbę wyświetleń ze względu na prezentację na początku listy wyników wyszukiwania ofert pracy, są oznaczone kolorystyczną ramką, nie zawierają reklam a także mogą być pokazywane na stronie głównej serwisu. 

Porównanie poszczególnych rodzajów ogłoszeń o pracę wraz z ich cennikiem znajduje się tu - zobacz

Bezpłatne ogłoszenia o pracę dla pracodawców

Opublikowano: 2 lata 3 miesiące temu Autor: admin

Wprowadziliśmy możliwość dodawania oraz przedłużania ogłoszeń pracy w grupie START całkowicie bezpłatnie. Teraz każdy pracodawca może zamieścić ofertę pracy zupełnie za darmo, bez żadnych opłat i prowizji. Zapraszamy pracodawców oraz agencje pośrednictwa pracy do zamieszczania darmowych ofert pracy. Nie wprowadziliśmy żadnych limitów ilości prezentowanych darmowych ogłoszeń o pracę. 

Prowadzisz rekrutację pracowników na wolne stanowiska w firmie? Zamieszczaj oferty pracy na WebJobs.pl już dziś i pozyskuj nowych pracowników do firmy.