Praca Śląskie

Dam pracę

Dodano: 3 tygodnie 2 dni temu  |  Katowice
Poszukuję studentkę do pracy na stanowisku doradcy ds. nowych technologii.... zobacz więcej »
Roznoszenie ulotek nowej placówki medycznej

Roznoszenie ulotek nowej placówki medycznej

Dodano: 2 dni 14 godzin temu  |  Będzin
Poszukujemy uczciwych osób do roznoszenia ulotek w Będzinie oraz miastach ościennych ZAPEWNIAMY TRANSPORT na miejsca roznoszenia. Ulotki nowo powstałej placówki medycznej. Lekka i przyjemna praca! Praca od zaraz - ch... zobacz więcej »
Cieśla, Murarz, Zbrojarz

Cieśla, Murarz, Zbrojarz

Dodano: 3 dni 14 godzin temu  |  Katowice
Firma budowlana z długoletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku pracy zatrudni pracowników murarzy ,cieśli szalunkowych. Oferujemy stała prace stawkę godzinowa od 20 zl-30zl stawka na rękę, zapewniamy dowóz ... zobacz więcej »
Specjalista do spraw kadrowo - płacowych z obsługą sekretariatu

Specjalista do spraw kadrowo - płacowych z obsługą sekretariatu

Dodano: 3 dni 15 godzin temu  |  Skoczów
Spółka DREWNOPARK Matuszny Tomica Sp.k. zatrudni osobę na stanowisko: Referent/specjalista do spraw kadrowo-płacowych z obsługą sekretariatu Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: 1. Realiz... zobacz więcej »
KELNER / KELNERKA Nowo otwierająca się restauracja szuka kelnerów

KELNER / KELNERKA Nowo otwierająca się restauracja szuka kelnerów

Dodano: 4 dni 15 godzin temu  |  Kobiór
KELNER / KELNERKA Nowo otwierająca się restauracja w Kobiórze szuka kelnerów! ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa Gości restauracji - dbanie o czystość i porządek w restauracji WYMAGANIA: - wysoka kultura osobista - za... zobacz więcej »
Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Dodano: 4 dni 17 godzin temu  |  Gliwice
SEGULA Technologies to międzynarodowa grupa inżynieryjna, współpracująca z klientami ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych: motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, morskiego, farmaceutycznego, energetycznego i p... zobacz więcej »

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- STOMATOLOGICZNY

Dodano: 5 dni 12 godzin temu  |  Katowice
Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapew... zobacz więcej »

Elektronik w dziale utrzymania ruchu!

Dodano: 5 dni 14 godzin temu  |  Bielsko-Biała
Dla naszego klienta obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko elektronik.Umowa zawierana jest bezpośrednio z klientem.Lokalizacja: Bielsko – Biała (woj. Śląskie) Zakres obowiązków:• Dokonywanie napraw elektroniczn... zobacz więcej »

Utrzymanie ruchu na produkcji - Wysokie zarobki i premie!

Dodano: 5 dni 15 godzin temu  |  Zabrze
Dla Naszego klienta poszukujemy pracownika Utrzymania Ruchu produkcji / Automatyka Umowa zawierana bezpośrednio z klientem! Lokalizacja: Ochmanów k. Krakowa Zakres obowiązków: -wykonywanie przeglądów maszyn i urzą... zobacz więcej »

Technik utrzymania ruchu - wysokie zarobki! / podstawa + premie

Dodano: 5 dni 15 godzin temu  |  Zabrze
Dla naszego klienta lidera w dziedzinie opracowywania produkcji i dostaw systemów izolacji - poszukujemy: Technika utrzymania ruchu Umowa o pracę bezpośrednio z klientem! Zakres obowiązków:-Usuwanie awarii, usterek, ... zobacz więcej »