Praca Katowice

Dam pracę

Dodano: 3 tygodnie 2 dni temu  |  Katowice
Poszukuję studentkę do pracy na stanowisku doradcy ds. nowych technologii.... zobacz więcej »
Cieśla, Murarz, Zbrojarz

Cieśla, Murarz, Zbrojarz

Dodano: 3 dni 16 godzin temu  |  Katowice
Firma budowlana z długoletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku pracy zatrudni pracowników murarzy ,cieśli szalunkowych. Oferujemy stała prace stawkę godzinowa od 20 zl-30zl stawka na rękę, zapewniamy dowóz ... zobacz więcej »

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- STOMATOLOGICZNY

Dodano: 5 dni 14 godzin temu  |  Katowice
Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapew... zobacz więcej »
UX/UI web designer webmaster programista frontend - praca zdalna

UX/UI web designer webmaster programista frontend - praca zdalna

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Katowice
GoOnline.io to Software House, który oferuje pełen zakres usług w zakresie tworzenia aplikacji webowych i mobilnych. Aktualnie szukamy webdesignera web frontend developera do współpracy z naszym Team'em przy realiz... zobacz więcej »
Przedstawiciel medyczny

Przedstawiciel medyczny

Dodano: 2 tygodnie 1 dzień temu  |  Katowice
Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą osobom niepełnosprawnym. Miejsce pracy: woj. śląskie W związku z rozwojem, poszukujemy: Przedstawiciela Medycznego Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało (mi... zobacz więcej »
Praca dla technika w Berlinie

Praca dla technika w Berlinie

Dodano: 2 tygodnie 5 dni temu  |  Katowice
Poszukujemy kandydatów na stanowisko Technika ds. Jakości w Berlinie! OFERUJEMY:- współpraca na podstawie niemieckiej umowy o pracę,- wynagrodzenie 2800-3300€ brutto/mc,- bezpłatne zakwaterowanie,- zwrot kosztów za ... zobacz więcej »
Praca Belgia- od zaraz !

Praca Belgia- od zaraz !

Dodano: 2 tygodnie 5 dni temu  |  Katowice
Masz doświadczenie w polerowaniu tworzyw sztucznych? Komunikujesz się w języku angielskim? To stanowisko idealne dla Ciebie ! OFERUJEMY:- stawkę 15,50€ brutto/h,- bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,- zwro... zobacz więcej »
Praca z j. niemieckim w Katowicach (IRKL)

Praca z j. niemieckim w Katowicach (IRKL)

Dodano: 3 tygodnie 5 dni temu  |  Katowice
Chciałbyś/chciałabyś pracować w międzynarodowej korporacji, która prężnie rozwija swoje struktury? Pracując chcesz wykorzystać swój potencjał językowy? Nie przegap swojej szansy! Naszym Klientem jest międzynarodowa firm... zobacz więcej »