Mechanik, blacharz, lakiernik

Kierowca Pojazdu Pomocy Drogowej

Dodano: 2 dni 11 godzin temu  |  Warszawa
Umowa o pracę
Twój zakres obowiązków: Realizacja zleceń assistance Wykonywanie usług pomocy drogowej: holowanie lub naprawa pojazdów na miejscu Dbanie o powierzony sprzęt Dbanie o pozytywną opinię Klientów poprzez profesjonalną ... zobacz więcej »

Lakiernik samochodowy

Dodano: 6 dni 10 godzin temu  |  Warszawa
Opis stanowiska przygotowanie nadwozi  ciągników siodłowych oraz innych samochodów  do prowadzenia prac lakierniczych (oczyszczanie, szpachlowanie, matowienie itd.) przygotowanie materiałów lakierniczych lakierowani... zobacz więcej »

Blacharz samochodowy

Dodano: 1 tydzień 12 godzin temu  |  Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: demontaż i montaż wyposażenia samochodu naprawa uszkodzeń karoserii wymiana elementów karoserii WYMAGANIA: doświadczenie - minimum 3 lata pracy w zawodzie znajomość języka niemieckiego nie je... zobacz więcej »