Praca Szczecin

Elektryk Turbin Wiatrowych! Rekrutacja online. Aplikuj w 7 minut!

Elektryk Turbin Wiatrowych! Rekrutacja online. Aplikuj w 7 minut!

Dodano: 2 dni 7 godzin temu  |  Szczecin
Zastanawiasz się nad zmianą branży ale boisz się, że brakuje Ci doświadczenia? Posiadasz doświadczenie i zdolności w obszarze elektryki? Lubisz pracować z narzędziami? Jesteś gotów, aby podróżować i wykonywać swoje obo... zobacz więcej »
Informatyk - ASPROD

Informatyk - ASPROD

Dodano: 4 dni 1 godzina temu  |  Szczecin
ASPROD - Pieczemy z pasją od ponad 30 lat! Nasze wypieki możesz znaleźć w ponad 70 sklepach firmowych sygnowanych marką ASPROD na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego. Pieczywo i sło... zobacz więcej »
Manager ochrony obiektu

Manager ochrony obiektu

Dodano: 6 dni 10 godzin temu  |  Szczecin
Firma SIGN Polska Sp. z o.o. w związku z rozwojem usług poszukuje pracowników ochrony na stanowisko: Manager ochrony obiektu Oczekujemy: - doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- umiejętności interpersonalnych... zobacz więcej »
Spedytor Morski Szczecin-Goleniów

Spedytor Morski Szczecin-Goleniów

Dodano: 1 tydzień 6 godzin temu  |  Szczecin
QCS Quick Cargo Service Poland poszukuję osoby na stanowisko : SPEDYTOR MORSKI Opis stanowiska: · przyjmowanie i sprawna realizacja zleceń związanych z przesyłkami morskimi FCL i LCL, zarówno w eksporcie jak i imporci... zobacz więcej »
Menedżer Salonu VERONA

Menedżer Salonu VERONA

Dodano: 3 tygodnie 6 dni temu  |  Szczecin
Twój zakres obowiązków: - zarządzanie zespołem Doradców Klienta- utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na oczekiwanym przez YES poziomie- zarządzanie własną działalnością gospodarczą- dbanie o estetykę i wyglą... zobacz więcej »
Mechanik autobusów (HOLANDIA)

Mechanik autobusów (HOLANDIA)

Dodano: 4 tygodnie 6 godzin temu  |  Szczecin
MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO MECHANIK AUTOBUSÓW? ZNASZ KOMUNIKATYWNIE J.ANGIELSKI ALBO NIEMIECKI? DOŁĄCZ DO NAS! Co oferujemy? - praca w Holandii (holenderska umowa)- stabilna praca z atrakcyjnym wynagrodzeniem- bezpłatn... zobacz więcej »