Praca Rzeszów

Doradca Klienta

Dodano: 16 godzin 7 minut temu  |  Rzeszów
Umowa o pracę
Pełny etat
Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość ob... zobacz więcej »

Site Coordinator

Dodano: 2 dni 19 godzin temu  |  Rzeszów
Umowa o pracę
Pełny etat
What is expected to be done? Support all types of feasibility inquiries at the respective site; Assist the site team with regards to subject pre-selection and recruitment; Help the site team in subjects' visits... zobacz więcej »

Kierownik Budowy - branża wod. - kan. - gaz.

Dodano: 5 dni 18 godzin temu  |  Rzeszów
Umowa o pracę
Pełny etat
Opis stanowiska realizacja robót budowlano-montażowych na sieciach wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych w oparciu o zapisy Umowy oraz dokumentację techniczną, kierowanie, koordynacja oraz nadzór nad postępem rob... zobacz więcej »

Doradca Serwisowy

Dodano: 6 dni 16 godzin temu  |  Rzeszów
Umowa o pracę
Pełny etat
Jakie będą Twoje zadania: Kompleksowa obsługa Klienta serwisu zgodnie ze standardami marki Mercedes-Benz i Subaru Otwarcie zlecenia naprawy oraz kompletacja niezbędnej dokumentacji Oględziny i przyjęcie pojazdu do s... zobacz więcej »

Doradca techniczno – handlowy

Dodano: 6 dni 19 godzin temu  |  Rzeszów
Umowa o pracę
Pełny etat
Opis stanowiska Pozyskiwanie zapytań z rynku z branży budowlanej (świetliki, klapy dymowe), aktywny udział w przygotowaniu oferty, Doradztwo w doborze optymalnego rozwiązania, Utrzymywanie stałych, dobrych kontaktów... zobacz więcej »
Monter naczep 3000 Euro netto/mc (HR-PR-DE)

Monter naczep 3000 Euro netto/mc (HR-PR-DE)

Dodano: 4 tygodnie 2 dni temu  |  Rzeszów
Umowa o pracę
Pełny etat
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się t... zobacz więcej »