Sztygar Zmianowy Górniczy pod Ziemią / TBM Shift Engineer

Dodano: 1 dzień 6 godzin temu  |  Wyświetleń: 27  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Kierownik / Koordynator
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Zakres obowiązków:

  • Praca przy drążeniu tuneli za pomocą tarczy TBM na projekcie rozbudowy II linii Metra w Warszawie,
  • Nadzór nad prowadzeniem robót tunelowych na zmianie,
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, zarządzeń, instrukcji, norm i wytycznych,
  • Prowadzenie robót zgodnie z harmonogramem,
  • Bezpieczna organizacja prac nadzór i kierowanie przydzieloną grupą pracowników,
  • Kontrola jakości pracy wykonywanej przez podległych pracowników.

Nasze wymagania:

  • Posiadanie kwalifikacji w dozorze ruchu specjalności górniczej,
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Odpowiedzialność, skrupulatność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy pod presją,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący m.in. opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych, dodatkowe zajęcia językowe i inne,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Wsparcie w relokacji.