Specjalista ds. BHP

Dodano: 5 dni 19 godzin temu  |  Wyświetleń: 5  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, ppoż i ochrony środowiska na Inwestycjach;
  • inicjowanie i koordynowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP i PPOŻ - aktywne działanie w budowaniu i promowaniu kultury bezpieczeństwa;
  • udział w tworzeniu procedur i instrukcji;
  • wsparcie procesu oceny ryzyka zawodowego;
  • prowadzenie szkoleń w dziedzinie BHP oraz szkoleń specjalistycznych;
  • realizacja polityki BHP oraz ochrony środowiska naturalnego określonej przez Spółkę.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe w specjalności bhp lub ukończone studia podyplomowe w dziedzinie bhp;
  • umiejętności prezentowania asertywnej postawy i budowania relacji wewnątrz i na zewnątrz Spółki;
  • analityczne myślenie, w tym dostrzegania związków przyczynowo – skutkowych;
  • gotowość do pracy w delegacji;
  • umiejętność obsługi programów MS OFFICE;
  • prawo jazdy kat. B.
ID ogłoszenia: 7423
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości