Spawalnik - Kontroler Jakości

Dodano: 1 dzień 14 godzin temu  |  Wyświetleń: 20  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Praca za granicą:
Niemcy

Obowiązki:

  • nadzór prac na budowie
  • nadzór montaży w oparciu o plan ITP
  • sporządzanie raportów oraz uzupełnianie dzienników spawania
  • nadzór nad pracami spawalniczymi
  • kontrola jakości i ocena wizualne wykonanych spoin
  • przygotowanie dokumentacji wg wyznaczonych standardów (przystemplowania elementów do spawania, sporządzanie protokołów, nadzór nad oznaczeniem materiałów)
  • nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania
  • zlecenia badań spoin w oparciu o normy oraz wytyczne
  • weryfikacja wymaganych oraz posiadanych uprawnień spawalniczych

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy na kontraktach realizowanych na terenie Polski i za granicą
  • znajomości norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania
  • praktyczna umiejętność oceny spoin
  • uprawnienia IWE, VT2, PT2, MT2
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy, umiejętność czytania rysunku technicznego, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • dyspozycyjność i gotowość od praca w delegacjach/wyjazdach kontraktowych
  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • interesujące zadania umożliwiające zdobycie oraz rozwijanie doświadczenia zawodowego
  • pracę dynamicznym zespole specjalistów
  • benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia i dofinansowanie do karty portowej)
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
ID ogłoszenia: 7226
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości