Spawacz 141 Aluminium

Dodano: 2 tygodnie 1 dzień temu  |  Wyświetleń: 19  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Praca za granicą:
Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalne wykonywanie prac spawalniczych (metoda TIG) na zbiornikach aluminiowych
  • Dbałość o jakość i trwałość spoin
  • Wykonywanie prac wykończeniowych na szwach spawalniczych
  • Mile widziany własny samochód

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu aluminium metodą TIG
  • Niezawodność i umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • Gotowość do pracy w trybie normalnym i zmianowym (również w trybie 3-zmianowym)

Oferujemy:

  • Stawkę 17 - 21,50 Euro netto/h
  • Pracę w okolicach Köln
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wyboru umowy DE/PL
ID ogłoszenia: 5325
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości