Przedstawiciel Regionalny (branża weterynaryjna)

Dodano: 3 dni 6 godzin temu  |  Wyświetleń: 19  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Młodszy specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna

Obszar pracy obejmuje województwa: mazowieckie i lubelskie.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,
  • realizacja założeń sprzedażowych i marketingowych,
  • reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji,
  • raportowanie z prowadzonych działań zgodnie z wymogami firmy.

Oczekiwania:

  • łatwość budowania i utrzymywania dobrych relacji,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • wykształcenie wyższe, preferowane weterynaria oraz kierunki biologiczne,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • pakiet socjalny (medyczny lub sportowy),
  • fundusz świadczeń socjalnych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy oraz kompleksowe szkolenie,
  • narzędzia niezbędne do pracy, czyli samochód, telefon i laptop.
ID ogłoszenia: 4379
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości