Pracownik Sklepu Spożywczego

Dodano: 1 tydzień 1 dzień temu  |  Wyświetleń: 8  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa klienta
  • Aktywna sprzedaż wedle standardów sieci
  • Sprawdzanie terminów przydatności produktów
  • Dbanie o zachowanie czystości miejsca pracy
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję sprzedawanych produktów
  • Przygotowywanie oferty na ciepło i wypieku pieczywa
  • Obsługa kolektora
  • Wydawanie i przyjmowanie paczek
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Przyjęcie dostaw, układanie towaru na półkach
  • Dopasowanie, zmiana etykiet cenowych do towaru
  • Przestrzeganie standardów sieci
  • Dbanie o czystość w sklepie

Nasze oczekiwania:

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zmianach od 6:00 do 23:00
  • Zaangażowanie, elastyczność i skrupulatność
  • Przystosowanie do dynamicznych warunków
  • Umiejętność obsługi urządzeń elektrycznych (tablet, telefon)
  • Posiadania ważnych badań sanepid lub chęci wyrobienia
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

W zamian za zaangażowanie w pracę oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne 5200 PLN brutto
  • Premie kwartalne do 10% wynagrodzenia zasadniczego
  • Dodatek transportowy – 150 PLN brutto/ miesięcznie
  • Pełne szkolenie przez pierwsze dwa tygodnie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz do kursów i szkoleń
  • Ubezpieczenie na życie
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach Firmy
ID ogłoszenia: 7590
  • Lokalne serwisy ogłoszeniowe