Pracowniczka / Pracownik w domach opieki

Dodano: 3 dni 12 godzin temu  |  Wyświetleń: 22  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Praca za granicą:
Niemcy

Opis stanowiska

  • podstawowa pielęgnacja pacjentów
  • podawanie posiłków
  • kontrola stanu zdrowotnego pacjenta (pomiar ciśnienia, wagi, cukru)

Wymagania

  • dyspozycyjność na teren całych Niemiec
  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • min. 3-letnie doświadczenie w opiece nad seniorami

Oferujemy

  • niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony
  • zarobki miesięczne ok. 2300 euro netto
  • dodatki za prace w sobote, niedziele, swieta i nocki
  • darmowa kwatera na terenie domu opieki lub w pobliżu miejsca pracy
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
  • dodatki swiateczne
  • stały kontakt telefoniczny z polskim koordynatorem od poniedziałku do piątku
  • cotygodniowe zaliczki do 200 euro
  • zlecenia na minimum 4 tygodnie z możliwością przedłożenia w danym domu opieki (możliwość przejęcia)
  • możliwość wyjazdu od zaraz lub w późniejszych terminach
ID ogłoszenia: 7342
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości