Opiekun w domu Seniora

Dodano: 3 dni 19 minut temu  |  Wyświetleń: 28  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Praca za granicą:
Niemcy

Zakres obowiązków:

  • zabiegi higieniczno-pielęgnacyjne
  • podawanie posiłków
  • kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi
  • wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur

Wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w opiece
  • dyspozycyjność na terenie całych Niemiec
  • język niemiecki komunikatywny

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 2300,00 Euro netto z wykształceniem w zawodzie nawet od 2.500,00 Euro netto.
  • dodatki za prace w sobote, niedziele, swieta i w nocy
  • zakwaterowanie darmowe
  • umowa na warunkach niemieckich/ na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie zdrowotne/ teren Unii Europejskiej
  • premię okolicznościowe plus za polecenie pracowników
  • polski koordynator
  • tygodniowe zaliczki
  • ciągłość pracy
  • pakiety socjalne
  • nostryfikację dyplomu w Niemczech
ID ogłoszenia: 6527
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości