Monter urządzeń chłodniczych

Dodano: 2 dni 19 godzin temu  |  Wyświetleń: 2  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Zakres obowiązków:

  • mechaniczny montaż urządzeń chłodniczych
  • montaż instalacji chłodniczej (lutowanie miedzi) i elektrycznej
  • utrzymywanie porządku miejsca pracy
  • inne zadania związane z realizacją montaży instalacji chłodniczych

Wymagania:

  • obowiązkowe doświadczenie zawodowe w chłodnictwie
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych delegacji
  • prawo jazdy kategorii B
  • możliwość pracy na wysokości powyżej 2 m
  • umiejętność pracy w zespole 3-6 osobowym
  • dokładność
  • punktualność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz, pełen etat
  • pracę w firmie gdzie najważniejszą WARTOŚCIĄ są LUDZIE
  • możliwość uzyskania certyfikatów lub uprawnień branżowych na koszt firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego wg przejrzystych warunków
  • udział w ambitnych i ciekawych projektach
  • pracę w wielokulturowym zespole
  • wysokiej jakości odzież, obuwie robocze, narzędzia do pracy
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne Medicover dla całej rodziny
  • Medicover Sport