Magazynier/Magazynierka - 2.000euro netto - bez j obcego

Dodano: 3 tygodnie 4 dni temu  |  Wyświetleń: 16  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę tymczasową
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna
Wynagrodzenie:
od 10000 zł /mies. brutto
Wymagania:
Doświadczenie zawodowe, Świadectwo kwalifikacji zawodowej
Praca za granicą:
Niemcy
Dodatkowe informacje:
Praca zmianowa
Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe – 2.000euro netto/m-c, bez j. obcego – Niemcy
• Lokalizacja – Schkeuditz (ok. 14 km od Lipska)
• Start od zaraz
Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy, zajmującej się działalnością logistyczną, spedycyjną oraz świadczeniem usług związanych z tymi branżami oraz tworzeniem i dystrybucją różnego rodzaju opakowań, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko - Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe - małe palety

OFERTA:
• Miesięcznie ponad 2.000 euro netto
• Niemiecka umowa o pracę
• Możliwość pobrania cotygodniowej zaliczki– 100 euro (pierwsza po 7 dniach pracy)
• Zwrot kosztów podroży
• Stawka 14,80 euro/h
• Praca od poniedziałku do piątku
• Dwie zmiany (5:30-14:10; 14:10- 22:50)
• Możliwe nadgodziny i praca w sobotę
• Pełen etat
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Bezpłatny transport do/z pracy
• Bonus 120€ po przepracowaniu więcej niż 165 godzin
• Nadgodziny - dodatek 25%
• Godziny nocne - dodatek 25%
• Niedziele 50%
• Święta 100%
• Wypłata miesięczna
• Stołówka zakładowa – promocyjne ceny dla pracowników

WYMAGANIA:
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Doświadczenie w pracy na magazynie (picker, skaner, wózek widłowy)
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziane własne auto

ZADANIA:
• Kompletowanie towarów za pomocą skanera
• Załadunek
• Rozładunek
• Transport
• Magazynowanie
• Obsługa wózka paletowego/widłowego