Lakiernik samochodowy

Dodano: 1 tydzień 1 dzień temu  |  Wyświetleń: 23  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Praca za granicą:
Niemcy

Opis stanowiska

  • przygotowanie nadwozi  ciągników siodłowych oraz innych samochodów  do prowadzenia prac lakierniczych (oczyszczanie, szpachlowanie, matowienie itd.)
  • przygotowanie materiałów lakierniczych
  • lakierowanie natryskowe nadwozi samochodowych, zgodnie z wymaganiami i technologią  producentów samochodów i wytycznymi producentów materiałów lakierniczych
  • bieżąca  kontrola wykonywanych prac

Wymagania

  • znajomość i umiejętność wykonywania prac lakierniczych
  • doświadczenie w zawodzie lakiernika samochodowego, mile widziane wykształcenie w zawodzie lakiernika samochodowego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 2500 eur do 3200 eur w zależności od praktycznych umiejętności
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych KKH
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych.( WiFi)
  • regularne zjazdy do kraju
  • Urlopy i dni świąteczne płatne
ID ogłoszenia: 3860
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości