Kurier Amazon, K/M/Pary, niemiecka umowa

Dodano: 4 tygodnie 2 dni temu  |  Wyświetleń: 27  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna
Wynagrodzenie:
od 12000 zł /mies. brutto
Wymagania:
Prawo jazdy Kat. B
Praca za granicą:
Niemcy
Gwarantujemy niemiecką umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora!
Praca od zaraz!!!
Düsseldorf
Oferujemy:
- Niemiecką umowę o prace, zatrudnienie bezpośrednio przez Amazon
- Wynagrodzenie miesięczne 2500-2700 netto, po 3 miesiącach 2800-2900
- Zakwaterowanie w pokojach 2-ososbowzch z dostępem do kuchni i Internetu, koszt 400 euro miesięcznie
- Praca rozpoczyna się w każdy poniedziałek dwudniowym szkoleniem
Zakres obowiązków:
- Dostarczanie paczek i kopert do gospodarstw domowych za pomocą firmowego samochodu. Praca z tabletem i telefonem skanującym
Wymagania:
- sprawność fizyczna
- czynne prawo jazdy kategorii B
- Whats App
Kontakt Whats App : +48697711983