Księgowy bilansista

Dodano: 5 dni 19 godzin temu  |  Wyświetleń: 20  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Praca za granicą:
Niemcy

Twój zakres obowiązków

  • Księgowość zobowiązań/należności/księgi głównej
  • Miesięczne i roczne sprawozdania finansowe
  • Przetwarzanie transakcji płatniczych
  • Rachunek kosztów
  • Zarządzanie gotówką w kasie

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz znajomość języka niemieckiego na poziomie B2

Pracodawca oferuje

  • Pewną pracę i stały stosunek pracy
  • Wszechstronną i zróżnicowaną pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość samodzielnej pracy
  • Nowoczesne środowisko pracy w firmie zarządzanej przez właściciela z płaską hierarchią, szybkimi procesami decyzyjnymi i otwartą kulturą korporacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakładowy plan emerytalny
  • Współpraca z „Corporate Benefits” i „JobRad”
ID ogłoszenia: 4653
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości