Kierownik Salonu

Dodano: 3 dni 13 godzin temu  |  Wyświetleń: 6  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Kierownik / Koordynator
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Opis stanowiska

  • Zarządzanie salonem sprzedaży
  • Motywowanie i integrowanie zespołu w ramach wspólnej pracy i coachingu
  • Dbałość o realizację planów sprzedaży, w tym aktywna obsługa naszych Klientów zgodnie ze standardami
  • Praca ze wskaźnikami sprzedażowymi
  • Codzienna praca z kolekcją i dbałość o VM

Wymagania

  • Doświadczenie minimum pół roku na stanowisku Kierownika Salonu w branży fashion
  • Świetnie rozwinięte umiejętności motywowania pracowników
  • Zaangażowanie w rozwój swoich pracowników
  • Posiadanie wysokiej orientacji na wyniki
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Pracę w prestiżowym salonie
  • Premie za realizację wyników
  • Umowa o pracę
  • Kompleksowy program szkoleniowy
  • Uniform służbowy po okresie próbnym
  • Zniżki na produkty
  • Benefity: kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, program poleceń i inne.