GL Accountant

Dodano: 5 dni 20 godzin temu  |  Wyświetleń: 15  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poniżej znajdziesz opis zadań, jakie na co dzień czekają na naszych członków zespołu w obszarze GL. Jeśli czujesz, że posiadasz mniejsze lub większe doświadczenie w realizacji poniższych czynności – nie wahaj się i wyślij do nas swoje CV! Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie miejsce w naszej organizacji i nauczymy Cię nowych zadań!
  • obsługa pełnej księgowości spółek (głównie z kapitałem zagranicznym),
  • wykonywanie raportów i zestawień w systemie księgowym,
  • sporządzanie lub udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • weryfikacja ksiąg z okresu rozliczeniowego,
  • uzgadnianie ksiąg pomocniczych z księgą główną,znajomość aktualnych przepisów podatkowych,
  • umiejętność praktycznego zastosowania przepisów dla danej spółki/branży,
  • uzgadnianie środków z księgą główną,
  • prowadzenie ewidencji RMK czynnych i biernych,
  • weryfikacja obrotówki, księgowanie na kapitałach, PK,
  • weryfikacja rejestru VAT – do celów JPK,
  • sporządzanie deklaracji VAT, weryfikacja deklaracji oraz czynności kontrolne,
  • okresowe rozliczanie CIT i sporządzanie deklaracji CIT w zakresie obsługiwanych spółek,
  • kwalifikacja kosztów podatkowych KUP/NKUP;
  • obsługa innych deklaracji i rozliczeń (m.in. PCC, PoN, NIP-8, VAT inne),
  • kalkulacja podatku odroczonego.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – pamiętaj, jeśli nie posiadasz jeszcze takiego doświadczenia lub posiadasz dłuższe doświadczenie na podobnym stanowisku – odezwij się do nas! Porozmawiajmy o możliwych ścieżkach rozwoju w KR Group!
  • znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (w codziennej pracy możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów w zakresie podatków),
  • znajomość Excela,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
  • bardzo dobra komunikacja i organizacja pracy.

Mile widziane

  • znajomość programu SAP,
  • znajomości programu Enova,
  • znajomość branży nieruchomości.
ID ogłoszenia: 7341
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości