Elektryk Przemysłowy

Dodano: 6 dni 14 godzin temu  |  Wyświetleń: 22  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Praca za granicą:
Norwegia

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie (minimum 2 lata) jako elektryk przemysłowy na projektach w przemyśle naftowo - gazowym
  • Ważne uprawnienia SEP
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywny angielski

Zadania:

  • Modernizacja istniejącego statku FPSO
  • Montaż przewodów według rysunku technicznego
  • Szybka identyfikacja i rozwiązywanie awarii w systemach elektrycznych
  • Zastosowanie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w obszarach zagrożonych wybuchem

Zapewniamy:

  • 26 euro na godzinę netto + dieta
  • transfery na projekt z Polska - Norwegia
  • zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju
  • codzienny dojazd do pracy i z pracy
  • możliwość wyrobienia DSB
ID ogłoszenia: 5934
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości