Elektromechanik (k/m/d)

Dodano: 4 dni 10 godzin temu  |  Wyświetleń: 32  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna
Praca za granicą:
Niemcy

Jesteś doświadczonym Elektrykiem z Polski i szukasz nowych możliwości zawodowych w Niemczech?

Oferujemy Ci szansę wykorzystania swoich umiejętności i kwalifikacji w nowym środowisku oraz wspieramy Cię w rozwoju zawodowym.

Nasza firma specjalizuje się w rekrutacji Elektryków z Polski do Niemiec.

W chwili obecnej poszukujemy zaangażowanych Elektryków, gotowych do pracy w niemieckich firmach i dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Twoje obowiązki:

  • Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych i systemów
  • Przeprowadzanie inspekcji i testów w celu zapewnienia bezpieczeństwa i funkcjonalności instalacji elektrycznych
  • Naprawa usterek i awarii
  • Zachowanie odpowiednich przepisów i standardów bezpieczeństwa

Twoje kwalifikacje:

  • Ukończone wykształcenie jako Elektryk lub równoważne kwalifikacje
  • Kilka lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie elektrotechniki
  • Znajomość niemieckich norm i przepisów będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności zespołowe, niezawodność i inicjatywa
  • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana, ale nie jest wymagana

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i korzyści
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania i integracji w Niemczech
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Przyjazne i zmotywowane środowisko pracy, które Cię wspiera i motywuje

Jeśli jesteś zainteresowany nowym wyzwaniem zawodowym i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne, w tym CV, świadectwa i referencje. Czekamy na spotkanie z Tobą i na wspólne osiągnięcie Twoich zawodowych celów.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej interesującej możliwości i rozpocząć karierę jako Elektryk w Niemczech.

ID ogłoszenia: 5860
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości