Blacharz samochodowy

Dodano: 6 dni 10 godzin temu  |  Wyświetleń: 23  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Praca za granicą:
Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • demontaż i montaż wyposażenia samochodu
  • naprawa uszkodzeń karoserii
  • wymiana elementów karoserii

WYMAGANIA:

  • doświadczenie - minimum 3 lata pracy w zawodzie
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie 15,92 € brutto / h + 40 € netto diety dziennej (tj. przy 168 h pracy 2.850 € netto na III klasie podatkowej i 2.650 € netto na I klasie podatkowej)
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania w pokoju 1 osobowym
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana przed podjęciem pracy,
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie polskojęzyczne
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec (dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu)
  • dodatkowa premia 200€ za zrekrutowanie kandydata do pracy w Schmitz Solutions GmbH

Nie czekaj zgłoś się już dziś!

ID ogłoszenia: 4568
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości