Betoniarz - Zbrojarz

Dodano: 1 dzień 12 godzin temu  |  Wyświetleń: 6  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Praca za granicą:
Niemcy

Miejsce pracy: Marktzeuln, Stockstadt, Paderborn - Niemcy

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków;
  • Prace związane z produkcja elementów prefabrykowanych;
  • Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;
  • Montowanie zbrojeń w formach;
  • Zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach betoniarskich;
  • Wiedza z zakresu prefabrykowania gotowych elementów betonowych mile widziana;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy z oddelegowaniem;
  • Bezpłatne zakwaterowanie;
  • Zorganizowany oraz opłacony dojazd na teren Niemiec;
  • Możliwość zwrotu podatku płaconego w Niemczech;
  • Możliwość korzystania z Kindergeld;
  • Pełna opieka lekarska w Niemczech;
  • Wszystkie narzędzia do pracy oraz środki ochrony;
  • Możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach.
ID ogłoszenia: 7448
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości