Produkcja

Technik Operator

Dodano: 3 dni 4 godziny temu  |  Nawojowa Góra
Zakres obowiązków: montaż komponentów zgodnie z instrukcją (precyzyjne prace manualne z drobnymi elementami), obsługa narzędzi, m.in. lutownicy, wprowadzanie danych do systemu. Wymagania: mile widziane doświadcz... zobacz więcej »
SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII MIĘSA

Dodano: 1 tydzień 5 dni temu  |  Niepołomice
Umowa o pracę
SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII MIĘSAMiejsce pracy: Zakład Drobiarski w NiepołomicachOBOWIĄZKI: - przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu - stała kontrola parametrów ubojowo – rozbiorow... zobacz więcej »

Laborant/Laborantka

Dodano: 2 miesiące 2 tygodnie temu  |  Niepołomice
Laborant, Laborantka w Wytwórni Pasz Rypin Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co... zobacz więcej »