Zatrudnię kucharza

Dodano: 1 miesiąc 3 dni temu  |  Wyświetleń: 54  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Zakres obowiązków:
 Przygotowywanie dań zgodnie z naszymi standardami,
 Dbałość o porządek i właściwy stan sanitarny miejsca pracy
 Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji
 Dbałość o właściwy stan techniczny i sanitarny urządzeń i sprzętów kuchennych
 Gospodarka magazynowa – koordynacja zamówień i dostaw towarów oraz udział w inwentaryzacji

Wymagania:
 Wykształcenie gastronomiczne
 Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kucharza
 Umiejętność dzielenia się wiedzą i chęci do nauki
 Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
 Umiejętność pracy w zespole
 Zorganizowanie i odpowiedzialność
 Dyspozycyjność
 Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Prosimy o dopisanie aktualnej treści klauzuli w CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodną z RODO.
Oferta od firmy
T.J.KORDUS PROPERTY SPÓŁKA JAWNA
Ulica:
ul. Lodowa 94
Kod pocztowy:
93-232
Miasto:
Region:
NIP:
7282676662
REGON:
100443390
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości