Tapicer, Pomocnik Tapicera

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu  |  Wyświetleń: 17  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Dla polskiej firmy zajmującej się produkcją mebli tapicerowanych, poszukujemy osoby na stanowisko Tapicera. Miejsce pracy Mroczeń gm. Baranów k. Kępna.

Oferujemy:
• umowę o pracę;
• wynagrodzenie w wysokości 9735-14600 zł brutto;
• pracę na jedną zmianę, w godz. 6:00-16:00;
• pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie.

Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
• sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania;
• umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:
• tapicerowanie mebli (m.in. narożniki, sofy, fotele, łóżka, pufy i inne);
• dbanie o jakość i czystość wykonywanych mebli.

Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem adresu e-mail: support@bigjobs.pl
Prosimy o załączenie CV

Istnieje również możliwość zatrudnienia na stanowisku Pomocnik Tapicera, które daje możliwość przyuczania i zdobycia doświadczenia zawodowego. Poza nauką zawodu, osoba na powyższym stanowisku zajmuje się głównie piankowaniem stelaży tapicerskich.

Big Jobs Sp. z o.o.
nr KRAZ: 27986

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BIG JOBS sp. z o. o. z siedzibą w: Jana III Sobieskiego 27/4, 40-082 Katowice, jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.