STOLARZ - 3 zmiany po 8 h

Dodano: 3 tygodnie 5 dni temu  |  Wyświetleń: 30  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Tryb pracy:
Praca stacjonarna
Forma rekrutacji:
Rekrutacja zdalna
Wynagrodzenie:
od 5000 zł /mies. brutto
Zapraszamy osoby z Ukrainy:
Запрошуємо людей з України
Oferta pracy tymczasowej

Manpower (agencja 412) dla jednego ze swoich Klientów w Łodzi na Teofilowie poszukuje kandydatów na stanowisko Stolarz;

Zadania:
- Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną, w sposób gwarantujący najwyższą jakość;
- Zgodna z instrukcją, obsługa maszyn i narzędzi;
- Posługiwanie się sprzętem pomiarowym – miarka, suwmiarka, itp., na wyznaczonym stanowisku pracy;
- Przeprowadzanie samokontroli w procesie produkcyjnym;
- Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
- Mile widziane kierunkowe wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne;
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Mile widziana umiejętność odczytania informacji z rysunku technicznego;
- Mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

Oferujemy:
- stawkę bazową 4700 + miesięczną premię do 500 zł (jeżeli cały dział realizuje normę).
- dwukrotny dodatek za pracę w nocy wynosi 40% z 4300 zł brutto
- 200% dodatek za pracę w niedzielę
- coroczne nagrody za realizację planów produkcyjnych
- zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,
ubezpieczenie grupowe
Oferta od firmy
MANPOWERGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Miasto:
Region:
NIP:
5262493733
REGON:
016863993