Stolarz

Dodano: 4 tygodnie 2 dni temu  |  Wyświetleń: 40  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
STOLARZ

Zadania:
- Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją w sposób gwarantujący najwyższą jakość
- Zgodna z instrukcją, obsługa maszyn i narzędzi
- Posługiwanie się sprzętem pomiarowym na wyznaczonym stanowisku pracy (miarka, suwmiarka, itp.)
- Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
- Mile widziane wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Mile widziana umiejętność odczytania informacji z rysunku technicznego
- Mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Oferujemy:
- stawkę bazową 4350 + miesięczną premię do 500 zł (jeżeli cały dział realizuje normę).
- stały dodatek za prace według grafiku w niedzielę 80%
- dwukrotny dodatek za pracę w nocy wynosi 40% z 4242 zł brutto
- 200% dodatek za pracę w dodatkową niedzielę
- coroczne nagrody za realizację planów produkcyjnych
- zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,
ubezpieczenie grupowe
- 3 zmiany po 8h
Miejsce wykonywania pracy: Łódź - Bałuty
Osoba do kontaktu: Magdalena Wolska 608 482 087
Oferta od firmy
MP MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Miasto:
Region:
Telefon:
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości