Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Wyświetleń: 23  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednia i stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy
  • Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen
  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu
  • Jazdy testowe
  • Dbałość o właściwą ekspozycję samochodów

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe i premię (klienci dobijają się do nas drzwiami i oknami;)
  • System wewnętrznych szkoleń
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Realne szanse na awans na stanowisko kierownicze
  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu)
  • Pakiet medyczny i kartę Multisport

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość branży motoryzacyjnej
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów
  • Wysoki poziomu obsługi klienta
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Gotowość do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży (będzie to dodatkowy atut)
  • Znajomość języka ukraińskiego w swobodnej komunikacji
ID ogłoszenia: 7152
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości