Specjalista ds. rekrutacji - z językiem rosyjskim i niemieckim

Dodano: 2 tygodnie 5 dni temu  |  Wyświetleń: 12  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Wynagrodzenie:
od 7000 zł /mies. brutto
Wymagania:
Znajomość języków obcych
Zapraszamy osoby z Ukrainy:
Запрошуємо людей з України
Grupa Personnel International – 20 lat na rynku, 48 tysięcy zatrudnionych pracowników!

Dołącz do nas i twórz przyszłość rekrutacji jako Specjalista ds. rekrutacji!

Kim jesteśmy?

Grupa Personnel International to stabilny partner na europejskim rynku pracy z 20-letnim doświadczeniem. Z nami już blisko 48 tysięcy osób znalazło zatrudnienie w Polsce i za granicą. Dynamiczny rozwój naszej firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. sprawia, że obecnie szukamy ambitnych i zaangażowanych specjalistów do naszego zespołu!

Opis stanowiska:
Na czym będzie polegała Twoja praca?

Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, od pozyskiwania kandydatów po selekcję.
Analiza dokumentów personalnych pod kątem legalizacji zatrudnienia.
Prace administracyjne, w tym budowanie bazy danych w e-Recruiter.
Współpraca z innymi działami w firmie, które wspierają proces rekrutacji.
Wymagania:
Jakich umiejętności szukamy?

Doświadczenie w podobnej roli.
Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (min. C1).
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1).
Wytrwałość, zaangażowanie oraz chęć rozwoju i poszerzania wiedzy w zakresie rekrutacji.
Dociekliwość oraz zorientowanie na cele.
Oferujemy:
Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Karta Medicover Sport oraz pakiet medyczny Medicover.
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Udział w wyjazdach i imprezach integracyjnych.
Wysokie wynagrodzenie podstawowe!
Oferta od firmy
PERSONNEL INTERNATIONAL BPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ulica:
ul. Zwycięstwa 52A
Kod pocztowy:
44-100
Miasto:
Region:
NIP:
6312586585
REGON:
241155026