Specjalista ds. Dotacji, Funduszy i Rozliczeń Projektów

Dodano: 4 dni 15 godzin temu  |  Wyświetleń: 12  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Lokalizacja: Rzeszów (możliwość pracy zdalnej)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / zlecenie / B2B

Opis stanowiska:
Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu (PIRKFiS) poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Dotacji, Funduszy i Rozliczeń Projektów. Jeśli masz doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych oraz zarządzaniu projektami, a także chcesz współpracować z dynamicznie rozwijającą się organizacją o ambitnych celach, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
• Aktywne wyszukiwanie dostępnych programów dotacyjnych i funduszy.
• Pozyskiwanie środków z BUR i PUP na szkolenia dla osób fizycznych i firm.
• Wprowadzanie danych do systemu i zarządzanie aplikacjami o dofinansowanie z BUR i PUP.
• Zarządzanie projektami od strony finansowej, w tym nadzór nad budżetami i harmonogramami.
• Monitorowanie dostępnych funduszy i czuwanie nad nowymi możliwościami finansowania.
• Rozliczanie projektów zgodnie z wymaganiami instytucji finansujących.
• Tłumaczenie wizji i strategii organizacji na konkretne dokumenty i wnioski.

Oferujemy:
• Wynagrodzenie:
o Podstawa: 6000 zł brutto miesięcznie.
o Prowizja: dodatkowe wynagrodzenie za realizację i pozyskanie projektów, uzależnione od wyników.
o Premia kwartalna: uzależniona od osiągniętych celów projektowych.
o Uznanie roczne: gratyfikacja za wybitne zaangażowanie i wkład w rozwój organizacji.
o Reasumując: przy aktywnym działaniu i realizacji celów zarobki mogą wynosić od 10 000 zł do nawet 20 000 zł miesięcznie.

Benefity:
• Bezpłatne członkostwo w PIRKFiS, obejmujące dostęp do wydarzeń sportowych, szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego.
• Elastyczne godziny pracy, możliwość wyboru pracy zdalnej.
• Budżet na szkolenia i rozwój zawodowy.
Proces rekrutacji:
1. Przesłanie aplikacji: Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową.
2. Weryfikacja CV: Analiza doświadczenia i umiejętności kandydatów pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska.
3. Rozmowa telefoniczna: Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na wstępną rozmowę telefoniczną.
4. Rozmowa kwalifikacyjna: Kandydaci, którzy przejdą pierwszy etap, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (stacjonarną lub zdalną).
5. Decyzja: Ostateczną decyzję o wyborze kandydata podejmujemy po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji.

Wymagania:
• Doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy oraz rozliczaniu projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, w tym z BUR i PUP.
• Znajomość procedur aplikacyjnych dla programów dotacyjnych.
• Umiejętność wprowadzania danych do systemu oraz zarządzania aplikacjami o dofinansowanie.
• Doskonała organizacja pracy, terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu.
• Wykształcenie wyższe związane z ekonomią, zarządzaniem, projektami lub pokrewne.

Jak aplikować?
Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: praca@pirkfis.pl. W tytule wiadomości prosimy o podanie: „[Twoje imię i nazwisko] – Aplikacja na stanowisko Specjalisty ds. Dotacji, Funduszy i Rozliczeń Projektów”. Prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.