Projektant / Projektantka Konstrukcji

Dodano: 2 dni 3 godziny temu  |  Wyświetleń: 7  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Specjalista
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Projektowanie konstrukcji żelbetowych, sprężonych i stalowych,
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wymiarowania konstrukcji: programy Dlubal, Robot, na kalkulatorach miejsc szczegółowych,
  • Nadzorowanie i koordynowanie tworzenia dokumentacji rysunkowej,
  • Współpraca z producentami prefabrykatów i budową, wizyty w zakładzie produkcyjnym i na budowie,
  • Dotrzymywanie harmonogramów i budżetu,
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych z Klientem i zewnętrznymi Projektantami.

Wymagania:

  • Ukończone studnia wyższe na kierunku budownictwo,
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji żelbetowych monolitycznych lub stalowych,
  • Znajomość programów obliczeniowych,
  • Bardzo dobra organizacja, obowiązkowość i umiejętność zarządzania zespołem modelarzy BIM,
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do projektowania,
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji prefabrykowanych.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki,
  • 500/1500/2000 za rekomendację pracownika,
  • Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
  • Świeże owoce,
  • Wsparcie z ZFŚS,
  • Nauka języków obcych,
  • Możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),
  • Szkolenia techniczne,
  • Udział w targach i konferencjach branżowych,
  • Konkursy dla pracowników,
  • Wsparcie dla cudzoziemców.
ID ogłoszenia: 7440
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości