Projektant / Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Dodano: 11 godzin 11 minut temu  |  Wyświetleń: 38  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Asystent
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespole projektowym, w którym wykorzystywane jest nowoczesne oprogramowanie 3D;
  • Projektowanie instalacji w nieszablonowych budynkach (m.in. szpitale, centra przetwarzania danych itd.);
  • Branie udziału w pracy projektowej pod okiem doświadczonej kadry;
  • Branie udziału w zespole projektowym, który w krótkim czasie przygotowuje projekty i wdraża je do realizacji;
  • Weryfikacja przyjętych rozwiązań projektowych w realizowanych budowach.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu instalacji elektrycznych;
  • Chęć pogłębiania wiedzy, dociekliwość;
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie;
  • Myślenie inżynierskie;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum rok;
  • Komunikatywności i odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w stabilnej ekonomicznie firmie lub umowa współpracy B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Premia;
  • Uczestniczenie w rozwoju innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmy;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon);
  • Brak dress code,u;
  • Spotkania integracyjne;
  • Parking dla pracowników.
ID ogłoszenia: 7157
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości