Pracownik Techniczny - Spawacz - Chorzów - PRACA OD ZARAZ

Dodano: 2 tygodnie 6 dni temu  |  Wyświetleń: 48  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Nowe myślenie dla czystego jutra.

Kim jesteśmy.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Zakres obowiązków:

• Bieżące utrzymanie ciągłości produkcyjnej instalacji technologicznej;

• Spawanie elementów konstrukcyjnych;

• Spawanie elektryczne;

• Ręczne cięcie termiczne;

 • Bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac.

Wymagania:

• Aktualne i potwierdzone certyfikatami uprawnienia MIG 131, MAG 135, MMA 111;
• Aktualne i potwierdzone certyfikatem uprawnienia przepalacza gazowego;

• Aktualna książeczka spawacza;

• Doskonała znajomość zasad BHP;

• Czynne prawo jazdy kat. B;

• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;

• Samodzielność;

• Precyzja w działaniu i umiejętności manualne.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;

• Przyjazną atmosferę pracy;

• Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

• Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

• Stabilne warunki zatrudnienia;

• Rynkowe wynagrodzenie;

• Pakiet opieki medycznej;

• Karnety sportowe;

 • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.