Pracownik myjni samochodowej

Dodano: 1 tydzień 6 dni temu  |  Wyświetleń: 23  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie pojazdów do sprzedaży i dbanie o ich wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny;
  • współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu);
  • parkowanie pojazdów oraz ich transport na krótkich dystansach;
  • realizacja drobnych napraw.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego (częste awanse do działu handlowego);
  • pracę zmianową (w godzinach 8-20), tylko 15/16 dni pracujących w miesiącu;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych;
  • możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B;
  • umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie;
  • solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków;
  • gotowość do pracy na zewnątrz.
ID ogłoszenia: 7151
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości