Pracownik linii montażu

Dodano: 5 dni 15 godzin temu  |  Wyświetleń: 7  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Branża:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna
Zakres obowiązków:

Pakowanie i podmontaż kompontetów grilla w określonym cyklu produkcyjnym.

Obsługa urządzeń produkcyjnych np. grawerka, nitownica.

Weryfikacja jakości komponentów przed pakowaniem oraz zgłaszanie nieprawidłowości

Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego oraz utrzymywanie odpowiedniego poziomu terminowości, wydajności, jakości oraz najwyższego poziomu przestrzegania zasad BHP.

Nasze wymagania:

Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym mile widziane przy linii montażu lub pakowania.

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dobra energia, elastyczne podejście, inicjatywa do działania oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie u wiodącego amerykańskiego lidera produkcji grilli.

Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz system premiowy.

Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: wysoka ergonomia pracy, wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej, nowoczesny park maszynowy w nowej hali produkcyjnej.

Dogodną lokalizację miejsca pracy (Zabrze, ul. Donnersmarcka), z dostępem do miejsc parkingowych. Wygodny dojazd autobusem.​

Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie.

Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej – do 12 zł za dwudaniowy obiad.

System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń.

Realne wsparcie w życiu prywatnym (możliwość doraźnego wsparcia specjalistów (EAP), program emerytalny PPE, wyprawka z okazji narodzin dziecka, Program VIP Whirpool oraz zniżki na firmowe produkty​).

Welcome pack.

Strefa relaksu i siłownia na świeżym powietrzu.

Fantastyczną i przyjazną atmosferę pracy- wydarzenia firmowe i wspólne inicjatywy (m.in. spotkania integracyjne, wspólne grillowanie, sadzenie roślin, akcje charytatywne i lokalne inicjatywy, świętowanie z okazji dnia otwarcia fabryki i produkcji milionowego grilla).